Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nolen vagy Ruben? Melyik...

Nolen vagy Ruben? Melyik jobb? Melyik illik a többi névhez?

Figyelt kérdés

Vezetéknév: Tóth

A lányaink nevei: Maja, Lotti, Lana és Hanni,



2014. okt. 4. 13:21
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
41%
Nekem a Nolen és a Ruben is tetszik:) Ha választani kell, akkor a lányok nevéhez inkább a Nolent adnám.
2014. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
Nolenninkabb.jobban passzol a vezeteknevhez.esetleg Noel?
2014. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
71%
A Nolen jobban passzol szerintem. Én egyiket se adnám, bár a korosztályában szerintem már fel se fog tűnni a sok Kevin meg Benett meg ki tudja mi mellett.
2014. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem mindkettő illik hozzá, de inkább a Rubent adnám. A Nolen túl lágy hangzású, elsőre le se jönne, hogy ez fiúnév. Az nem baj, hogy a Ruben nem olyan lágy hangzású, mint a lányoké, mert a fiúnevek egyébként se szoktak olyanok lenni, még hangsúlyozza is a lányok nőies hangzású neve, hogy az övé milyen férfias.
2014. okt. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%

"A Ruben nekem tetszik jobban, a Nolen apának."


APÁNAK? Az apáddal választasz nevet a gyerekednek?

2014. okt. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem vagytok magyarok, akkor bármelyik jó. Magyar gyerekeken viszont rettenetesen hangzanak.
2014. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
53%

Istenem! Hová tűntek a régi szép magyar nevek??

Egyik sem tettszik.

2014. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Az írásom alapján mi lennék? Német? :) Ha a cigányságra gondolsz nem vagyunk azok.


Nem tudom miért baj az, hogy nem Huba vagy Előd, magyar nevek.. esetleg Sanyika, vagy az ezredikk Bence nevet akarjuk. Ezekkel sincs bajunk, de nekem az ilyen nevek tetszenek mint ami írtam


Köszönöm a normális válaszokat

2014. okt. 4. 16:25
 19/30 A kérdező kommentje:

Tót vezetéknévhez mi illene akkor?

Ami még tetszik a Kolin és az Ádin

2014. okt. 4. 16:29
 20/30 A kérdező kommentje:
A Noel nem tetszik. A Noah tetszene, de azt találtam, hogy az nem anyakönyvezhető
2014. okt. 4. 16:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!