Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretném egy hátizsákkal,...

Szeretném egy hátizsákkal, gyalog bejárni a világot! Milyen tanáccsal látnátok el?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és nem tudom, mit akarok kezdeni az életemmel középiskola után. Nincs kedvem a mókuskerékben többet pörögni, világot akarok látni! Nem baj, ha nem jutok el messze, de ki akarok szakadni a szinte robotszerűen megélt unalmas hétköznapokból.

Van valami tanácsotok, hogyan készüljek a túrára? Azt ne tanácsoljátok, hogy el se induljak! Köszönöm!


2014. okt. 4. 21:57
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Mindenhova gyalog járok, hozzá vagyok szokva.

Az ablakmosás pedig nem hülyeség, ha csak 100 forintot is kapok érte, pár óra alatt össze lehet szedni pár napi ételre valót. Olvastam már hasonló esetről.

2014. okt. 4. 22:27
 12/28 anonim ***** válasza:
A biciklidet hova teszed, amíg alszol, hogy ne lopják el? Illetve hogy közlekedsz vele pl. autópálya szakaszon? És tisztában vagy az egyes országok és városok szabályaival, hogy hol és mit lehet az utcán dolgozni? Az utcazenélés is csak néhány helyen jön be, ha nagyon jól csinálod, ha elkerülöd a többi koldust és utcai munkást, és betartod a törvényeket. Kocsit mosni pedig sehol nem fogsz tudni.
2014. okt. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Több száz kilométer egyhuzamú gyalogláshoz hozzá vagy szokva? Az igen.
2014. okt. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
9%
30 km után lerohadna a lábad, vigyél magaddal sok cipőt, 5 km-ként cserélned kell őket. A biciklin is tönkremenne valami 200 km után.
2014. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

"Mindenhova gyalog járok, hozzá vagyok szokva"


Nem-nem, félreértettél. 20-40-50 km-re gondoltam, több napon át egymás után, nehéz csomaggal a hátadon. Ehhez is hozzá vagy szokva? Vagy a világjárásod 3. reggelén az izomláztól sírva ülnél az út mellett?

2014. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Miért vagytok ilyen pesszimisták? Rengeteg embernek sikerült már. Előtte mindennek utánanézek, nem csak elindulok. De ha más is meg tudta oldani, akkor nekem is sikerülhet.

Nem akarok most diplomát szerezni, ki akarok szállni a rutinból, és menni, amerre látok! Megkockáztatom azt is, hogy esetleg történik valami velem.

2014. okt. 4. 22:33
 17/28 anonim ***** válasza:
Már megint te vagy? Volt már 1 biciklis világotlátó butuska itt...
2014. okt. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Ha sírnék is, kipihenném magam, és mennék tovább. A fáradtság agyban dől el.
2014. okt. 4. 22:34
 19/28 A kérdező kommentje:
Ez az első kérdésem ezzel kapcsolatban! Esetleg tudnád linkelni a kérdését? Felvenném vele a kapcsolatot.
2014. okt. 4. 22:35
 20/28 anonim ***** válasza:
ja amúgy előtte miért nem szerzel jogsit , és egy kocsit(bár nem lenne egyszerű) és mész azzal ?
2014. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!