Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretném egy hátizsákkal,...

Szeretném egy hátizsákkal, gyalog bejárni a világot! Milyen tanáccsal látnátok el?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és nem tudom, mit akarok kezdeni az életemmel középiskola után. Nincs kedvem a mókuskerékben többet pörögni, világot akarok látni! Nem baj, ha nem jutok el messze, de ki akarok szakadni a szinte robotszerűen megélt unalmas hétköznapokból.

Van valami tanácsotok, hogyan készüljek a túrára? Azt ne tanácsoljátok, hogy el se induljak! Köszönöm!


2014. okt. 4. 21:57
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Mert ahhoz jogsit kell szerezni, (drága)kocsit kéne venni, plusz a benzin.
2014. okt. 4. 22:37
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:


Ha sírnék is, kipihenném magam, és mennék tovább. A fáradtság agyban dől el."


Még soha nem voltál igazán fáradt, ugye?

Összefoglalom: 18 éves vagy, aranyosan naiv, és a 18 éved minden öntudatával ragaszkodsz hozzá, hogy te márpedig sokkal jobban tudod a tutit, mint mindenki más, és te pontosan tudod, hogyan kell világot járni, mert olvastál már róla, és lehet, hogy TV-ben is láttad.

Az a tanácsom, hogy ülj le, és nyugodtan gondold át ezt a tervedet. Amiket felvázoltál - hátizsákos sétálgatás több 100 km-en át, közben megélni utcazenélésből és kocsimosásból - általános iskolás szintű álomvilág, lehet, hogy láttad egyszer egy filmben, de ez mese.

Így nem fog menni, ahogyan te elképzelted.

2014. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a lebeszélést és a negativitást, nem is írok többet, sziasztok!
2014. okt. 4. 22:52
 24/28 anonim ***** válasza:

Vigyél magaddal! Pénzem is van, jogsim is (ha kell veszünk kocsit, de kerékpáros-hátizsákos verzió jobban bejön).

Éhen nem halunk, ha mégis nagyon sz@r akkor meg hazajövünk.

20/N

2014. okt. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Kezdd kicsiben, monjduk csak Magyarországgal.
2014. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Én is sokat játszom a gondolattal, de ez nem ilyen egyszerű, hosszútávú tervezést igényel. Nem meg pikk-pakk.

Én már jártam egymás után 3 nap kb 30 km-et (kotorékbecslésen), utána alig tudtam járni, minden mozdulat fájt, tele volt vízhólyaggal a lábam... Nem vicc ám.

2014. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem pesszimisták vagyunk, csak nem élünk álomvilágban. Én személy szerint tapasztalatból beszélek, és veled ellentétben tisztában vagyok vele, hogy mivel jár egy ilyen túra. És ahogy te akarod csinálni, úgy NEM LEHET. Nem akarat kérdése, és nem fejben dől el. De ha ennyi eszed van, és nem hallgatsz az okosabbra, akkor menj, amerre látsz, aztán majd tanulsz a hibáidból... ha lesz még rá lehetőséged.
2014. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Szia. Végül hogyan döntöttél? Lett valami az utadból? Kérlek írj privátot :)
2016. ápr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!