Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Miért vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Mikor azt hiszem, végre úgy ahogy rendben vagyok, minden széthullik körülöttem.

12 éve elveszítettem édesapámat, 11éve a dédimet, 10éve a pápámat. Apukám elvesztése okozta a legnagyobb sebet. Még mindig vannak rohamaim miatta, amikor egyedül vagyok, nem tudom magam kontrollálni. Màr sikerült eljutnom arra a szintre, hogy 2havonta egy van.

Tegnap kiderült, hogy a nevelőmamám időskori leukémiás, alig pár hónapja van. A mamámnak tüdőrákja van, amit még sugárral tudtak volna kezelni. Viszont gyomorsérve van, és semmit nem tud enni, napról napra vékonyabb. Az orvosok azt mondták ezzel már nem tudnak segíteni, talán egy ideig tudják infúziózni, viszont nem jósolnak neki sok időt, azt mondták éhen fog halni.

Kérdem én, HOGYAN?! Hogyan lehetnék így valaha is jobban?! Mi az, ami még jöhet?! Ennél jobban már nem lehetek töröttebb. Miért csinálja ezt Isten?! Nem voltam rossz ember, miért érdemlem ezt? Egyszerűen nem tudom felfogni

17 lány



2014. okt. 5. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint úgy gondolod, hogy másnak a családtagjai örökké élnek ??
2014. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem így gondolom! De 17éves vagyok, 5 éves korom óra nem alszom esténként. Nem tudok kialakítani senkivel sem normális emberi kapcsolatot, mert nem vagyok őszinte. Senki nem ismer. Nem tudják rólam, hogy meghalt apukám. Megjátszom magam, hogy elkerüljék a kínos sajnálkozó beszélgetéseket. Képtelen vagyok kimondani, hogy mennyire össze vagyok törve. Anyukámmal sem beszélgetek soha ilyenekről. Nem akarom őt jobban terelni. Az ő élete elcseszett*bb az enyémnél.

Egyszerűen nem értem, hogyan érdemeltem ki ezt az életet

2014. okt. 5. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
:( annyira drukkolok, hogy minden rendbejöjjön körülötted, és megtalálod a boldogságot!
2014. okt. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem csak te vagy ennyire szerencsétlen, az élet szar!
2014. okt. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Megjátszom magam, hogy elkerüljék a kínos sajnálkozó beszélgetéseket."


Pedig így csak kínzod magad, mert sokkal jobban megvisel mikor édesapádról kérdeznek és hazudnod kell.

Ugyanigy, az ember barátai elvárnák, és valahol talán megérdemelnék az őszinteséget. Nem érdemes titkolni.


Fáj, és nehéz beszélned róla. De hosszútávon csak így működik.

2014. okt. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Akkor épp itt lenne az ideje hogy össze szed magadat és kezedbe vedd a dolgokat.

Anyud élete elcseszettebb mint a tied? Akkor tedd fel a kérdést hogy mi olyat tehetsz amivel segítheted anyudat és kevésbé elcseszettebb lesz az élete?

Nem kell hogy megjátszd magad. Egyszerűen mond el a sajnálkozó embernek hogy nem arra van szükséged hogy sajnálkozzanak hanem arra hogy pl. beszélgessen veled vagy hívjon meg ebédelni illetve más egyéb közös program. Készítsetek süteményt vagy csak sétáljatok egyet elmenjetek bevásárolni. Bár ezeket a dolgokat akár anyuddal is megteheted ha van rá idő ,kedv és kapacitás. Nem ismerem a részleteket.

"Senki sem ismer"!

A szerettei másoknak is meghalnak. Az én nagyszüleim is meghaltak. Meg vannak más egyéb dolgok is az életemben. Mindenki életében van rossz és káosz egyaránt. Persze ez nem vigasz neked. Hiszen ettől a sajátod még nem oldódik meg. De segíts másoknak és meglehet hogy aztán olyan kapcsolatokra tehetsz szert amely egy rokoni kapcsolattal is fel ér. Nem csak a vér kötheti össze az embert egy másikkal.

2014. okt. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnállak...remélem megtalálod a lelki békéd, és remélem, minden rendbe jön!! :(
2014. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!