Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek már, hogy...

Ti is észrevettétek már, hogy a cigányok jószívűek? Szóval nem fukarok.

Figyelt kérdés

Mindig megkínálnak,ha bemész hozzájuk azonnal ültetnek az asztalhoz,hogy egyél.


Nem sajnálnak semmit.



2014. okt. 5. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Azok akik meg akartak késelni este nem voltak annyira azok.
2014. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Egymással lehet, vagy a normálisabbja másokkal is, de nem hiszem, hogy ez általános lenne.
2014. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
nem
2014. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1.Elmeséled priviben?
2014. okt. 5. 19:15
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, tőlem inkább csak kérni szoktak mindenfélét. Igaz, még nem mentem be hozzájuk. =P
2014. okt. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akikkel dolgoztam, jóravalók voltak és jószívűek. Akik az utcán leütöttek és kiraboltak, azokról ezt nem állytanám.
2014. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Persze...undorito,amit csinálnak,de jószívűek...én ezt tapasztalom.
2014. okt. 5. 19:39
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
"Mindig megkínálnak,ha bemész hozzájuk azonnal ültetnek az asztalhoz,hogy egyél. Nem sajnálnak semmit."-Mondta a hülye ember..., Győrben
2014. okt. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
ja és este visszatérnek és visznek mindent ami mozdítható.
2014. okt. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Az egyik legjobb barátom unokaöccsével is nagyon kedvesek voltak, amikor a szó szoros értelmében 4-en halálra verték..

Meg velem is, amikor kisgyerekkoromban el akarták venni a gördeszkámat vagy 5-en...

Meg amikor az aluljáróban két lánybarátomat viperával fenyegették, hogy "aggyápézt"...

Meg amikor ültünk egy játszótéren a fűben, megérkezett két cigány kisgyerek. Észre sem vettük őket, a másik felében játszottak a térnek. Egészen addig nem fordítottunk rájuk sok figyelmet, elvoltunk magunkban, amíg nem csattant a fejemen egy féltégla (!), plusz még a közelünkben egy pár. Kedvességből elkezdtek téglákkal dobálni minket. Csak brahiból, előtte rájuk sem néztünk.


Ezek pedig csak a jéghegy csúcsai. Mindössze két ellenpéldám van. Volt egyetemen egy szocmunkásnak tanuló roma srác. Rendes volt, normális, jóban voltunk. Plusz nemrég volt egy roma lány munkatársam. Nem sokkal később én kiléptem, de a csajjal minden rendben volt. Értelmes normális, szorgalmas munkaerőnek ismertem meg.


A tapasztalat azt mutatja, csak addig kedvesek, amíg érdekük fűződik hozzá. Tisztelet persze a kivételnek.

2014. okt. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!