Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Miért vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Mindig van velem valami, ami miatt kiakadok magamra. Úgy érzem, elképesztő nagy hülyeségeket csinálok állandóan, és utána ostorozom magam. Hülyeségeket mondok néha, nem úgy viselkedem, ahogyan kéne, és ha megtörténik a rossz, nem bírom elviselni, kiakadok, mintha nem tudnám vállalni a felelősséget a tetteimert. 2 konkrét eset: régóta szerettem volna köldökpiercinget, elmentem megcsináltatni, de már az odaúton nem voltam biztos magamban, mégis kilyukasztottam. Már másnap megbántam az egészet, magamon nem tetszett, kiszedtem. Emiatt is sírtam persze, mert kidobtam több ezer forintot az ablakon, és megint utálom magam, hogyan lehettem ekkora hülye. A másik eset: kiszökött a hibámból a karámjából a lovam, és ahelyett, hogy léptem volna, pánikszerűen rám jött a sírás, mert attól féltem, kiszalad az útra (kapu szerencsére zárva volt). Szóval nekem a sírás mindenre a megoldás, miközben a hülye tetteimet akarom jóvá tenni.
2014. okt. 7. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj privit, ha van kedved beszélgetni:)
2014. okt. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerencsétlen, csak beszugerálod magadnak! Az embernek tisztában kell lennie a jó és rossz tulajdonságaival, meg kell ismernie önmagát, ha ezzel tisztában vagy, jönni fognak a pozitív gondolatok magadról! 1-és voltam.
2014. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.Nem voltál biztos a dologban, hoztál egy rossz döntést, le kell vonni a konzekvenciát. Ez még nem szerencsétlenség! Amiben nem vagy biztos, ne tedd meg, előtte gondolkozz!

2. Hibáztál, hát istenem, Nálad magabiztosabb emberek is "lefagytak" már vészhelyzetben, ezt elhiheted! Ez sem szerencsétlenség! 1-es voltam még mindig.

2014. okt. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki,hogy csak piercing volt! Én 15 évesen egy házibuliban tetkót csináltattam!Megbántam,utálom,de már nincs mit tenni.
2014. okt. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!