Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért velem történt meg ez?...

Miért velem történt meg ez? Hogyan éljem túl?

Figyelt kérdés
Sajnos ma reggel 0539perckor elvesztettem egy ismerősömet aki nagyon közel ált hozzám! a baleset nagylókon történt egy vasúti átjáron akart átmenni ahol jött a vonat. ennél többet még senki sem tud,hogy miért ment á a piroson persze sorompo sehol.. :'( Csak egy lámpa! :'(
2014. okt. 10. 18:52
 1/5 A kérdező kommentje:
*05:39perckor
2014. okt. 10. 18:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Öszinte reszvetem!Sajnos ez az elet rendje.
2014. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ki olyan hülye, hogy átmenjen a vonat előtt? A 3 éves kisfiú is megtanulja, hogy néz jobbra aztán balra és ha nem jön semmi átmegy. Vagy meg kellett állnia a sínen és várnia, hogy belemenjen vonat, vagy direkt bevágott elé.

Szóval szerintem öngyilkos akart lenni.

Te túlélted, nem kell újra túlélned.

2014. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha van kedved beszélgetni írj rám!
2014. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy a reggeli buszt vitte és ment volna vasut allomasra ami a sorompo utan van es vette volna fel az utasokat aztan fordult volna g meg minden es ment volna visszafele majd szfvvár lett volna a vegallomas. de igy is kesesbe volt csakazt nemertem hogy megoltek volna az utasok ha meg5percet kesik a vonat miatt vagy mi?? ongyilkos meg miert lett volna? :'( megvolt mindene:ott volt a baratnoje akivel mar a gyereket terveztek. ott volt a meheszete amu nem kis dolog.. akarmi amit szeme szaja kivant mindene megvolt mi eloka lett volna megolnie magat? mindig segitokesz mosolygos vidam ember volt.. :'( vissza akarom kapni most azonnal!! :'( :'(
2014. okt. 10. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!