Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg akarok halni! Szeretnék...

Meg akarok halni! Szeretnék egy barátnöt csak elég luzer vagyok a csajozásba! Úgy érzem nincs értelme az életemnek. Hogyan a leg könnyebb meg tenni? 25f

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 13:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

"Már ezerszer leírtam. Nem leszel te öngyilkos. AKi öngyilkos akar lenni, az megteszi, aki csak önsajnáltatni akar, figyelmet felkelteni, az pedig fenyegetőzik vele."


Akkor ezerszer írtál baromságot. Aki öngyilkos akar lenni előtte sokáig foglalkozik a gondolattal. Tervezgeti. Beszél róla, akár fenyegetőzik vele... Aztán egyszer elpattan a húr és megteszi. Ezt pszichiátria tantárgy keretében oktatják orvosi egyetemen! Arról nem is beszélve, hogy akár ezen az oldalon is lehet egy cry for help. Utolsó segélykiálltás. Ami szinte MINDEN öngyilkosságot megelőz.

2014. okt. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lenne azt a kérdést megválaszolni, hogy hogyan NEM lehet barátnőhöz jutni. Ebben itt nagy tapasztalatra tettünk már szert.


Amúgy meg nők miatt meghalni. Na ennél értelmetlenebb halál nincs. Inkább élem le az életemet egyedül egy lakatlan szigeten, minthogy öngyilkos legyen csak azért, mert nincs bnőm.

2014. okt. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

"Inkább élem le az életemet egyedül egy lakatlan szigeten, minthogy öngyilkos legyen csak azért, mert nincs bnőm."


Akkor te nem tudod milyen a magány. Én szerető feleséget szeretnék, családot, gyerekeket. Ha nem is most, de egyszer. A magány iszonyatosan tud fájni. És itt a szó szoros értelmében fájdalomra kell gondolni.

2014. okt. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
az a baj fiúk,hogy egy nőnek nem nyápicok kellenek,aki anyu szoknyája mögé búj, és nem igaz hogy minden nőnek a kigyúrt nagyszájú menőcsávó kell, pl. itt vagyok én, a kedves,intelligens,és megértő fiúkat szeretem olyanannyira,hogy volt már rondább barátom is( konkrétan megszóltak érte...) de nagyon szerettem és nekem tetszett is :) ami megvolt benne: kedves,intelligens és megértő :D
2014. okt. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

van egy olyan érzésem, hogy a kérdező még nagyon nem is próbálkozott a dologgal

mármint a csajozással :D

2014. okt. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
interneten probálkoztam de semmi se lett nem is nagyon irtak vissza!Élöbe nem próbálkoztam,mivel nem merek oda menni nem tudom mit kéne mondani.Csak le járatnám magam.
2014. okt. 12. 14:58
 17/27 anonim ***** válasza:
Kérlek. Mind tudjuk hogy nem akarsz öngyilkos lenni. Ne röhögtesd ki magad. Ha tanácsokat vársz a csajozáshoz, kérj azt.
2014. okt. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 12. válaszolóval. Én is elég sokat kínlódok az egyedülléttel, ami már lassan 5 éve kísérti az életem, de hogy kinyírjam magam miatta? Ugyan már. :D


Eszembe is jutott egy régi film, amiben a főhős, valami szerelmes lovagféle meg akarta menteni a kedvesét, és valami arab kereskedő, amikor meghallotta, így szólt:

- Kockáztatnám az életemet én is egy barátért, egy csomó pénzért, vagy egy jó lóért... Na de egy nőért?!

2014. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 bumbi02 ***** válasza:
0%

"Akkor ezerszer írtál baromságot. Aki öngyilkos akar lenni előtte sokáig foglalkozik a gondolattal. Tervezgeti. Beszél róla, akár fenyegetőzik vele... Aztán egyszer elpattan a húr és megteszi. Ezt pszichiátria tantárgy keretében oktatják orvosi egyetemen! Arról nem is beszélve, hogy akár ezen az oldalon is lehet egy cry for help. Utolsó segélykiálltás. Ami szinte MINDEN öngyilkosságot megelőz."



Persze, hogy sokat foglalkozik előtte a gondolattal, de nem beszél róla, nem fenyegetőzik, főleg nem így, ahogy az itteni gyakoris öngyilkosaink teszik. Ha annyian öngyilkosak lennének, ahányan már itt megígérték, jelenleg fél millió sírnak kéne helyet keresnünk. Tipikus esetek, mikor megvágják magukat, de csak annyira, hogy vérezzen, de el ne vérezzenek. A többségüknek, akiknek ahhoz nincs bátorságuk, hogy egy lányhoz odamenjenek, ahhoz hogy lenne bátorságuk hogy mélyre vágjanak? Sajnálom, de ezek a gyakoris öngyilkosok szánalmasak az én szemszögemből. Siránkoznak, hogy miért nincs barátnőjük, inkább felkötik magukat, miközben pont ez a viselkedés, ami miatt nincs barátnőjük.


A nők szeretik a magabiztosságot, határozottságot, illetve a tudatot, hogy valakihez oda bújhatnak ha baj van. Nem olyan pasi kell nekik, akihez nem lehet odabújni a bajban, mert a pasi is annyira meg van ijedve, és nem tudja mit csináljon. Nem kell macsónak lenni, nem kell bunkónak, vagy kigyúrtnak lenni. Csak férfinak.



+ Nem interneten kell ismerkedni, és nem is buszmegállóban kell odamenni egy lányhoz. Egyszerűen csak élni kell az életed nyitott szemmel, és meglátni az alkalmakat.

2014. okt. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Akkor most meghalni akarsz, vagy barátnőt szerezni? Mert a kettő együtt nem fog menni.


Tudod, ha elhagyod magad, akkor sehogy nem fog sikerülni. Az élet különben sem habostorta, mindenki életében vannak rosszabb időszakok. Ez nem úgy megy, hogy "jaj, de szeretnék egy barátnőt", és holnap mát az ajtódon kopogtat álmaid nője.

Mondjuk az jó jel, hogy felismered, hogy vannak hibáid. Ez már fél siker. Innentől viszont mi tart vissza, hogy változtass ezeken?

Pontosabban: van, amin változtatni kell (vagy érdemes), és van, amin egyáltalán nem muszáj.

Azon semmiképp ne változtass, hogy mindig önmagadat add. Lehet, hogy ha megjátszod magad, akkor könnyebben szerzel csajt, de mi értelme, ha az igazából nem is beléd, hanem csak az általad megjátszott szerepbe szeretett bele?

Viszont ezt a negatív gondolkodást és a hisztit tényleg be kéne fejezned. Nincs értelme az életednek? Hát akkor adj neki értelmet! Nem csak a barátnőből áll az élet. Hódolj a hobbidnak, tanulj nyelvet, ha olyan területen dolgozol, igyekezz azon, hogy ott valamit elérj. Az rég rossz, ha egyetlen tényezőtől teszed függővé az életedet.


#11: amit írtok, abban van is igazság, meg nincs is.

Nem lehet egy kalap alá venni az öngyilkosokat. Az öngyilkosok döntő többsége tényleg hosszasan mérlegeli a helyzetét, mielőtt végezne magával, és sokszor tényleg vannak amolyan "néma segélykiáltásai", mielőtt végleg összeroskadna. Viszont tény, hogy aki azzaé fenyegetőzik, hogy itt és most öngyilkos lesz, az az esetek nagyon nagy többségében tényleg nem gondolja komolyan, csak egy kis figyelemre vágyik. Legalábbis ott, akkor. Persze, attól még később megteheti, de előtte valószínű, senkinek nem fog róla szólni, hogy mire készül.

2014. okt. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!