Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg akarok halni! Szeretnék...

Meg akarok halni! Szeretnék egy barátnöt csak elég luzer vagyok a csajozásba! Úgy érzem nincs értelme az életemnek. Hogyan a leg könnyebb meg tenni? 25f

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 13:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

Ha annyira öngyilkos akarnál lenni, már felkötötted volna magad.


Helyette önsajnálat. Az meg kit rdekel? Mindenkinek van problémája, nem csak neked.

2014. okt. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Szeretnék barátnőt de már legszívesebben nem élnék,annyira szar érzés minden nap azzal kell ni hogy ilyen béna vagyok a csajozásba.Egy elég nagy cégnél melozók többsége nő és még sincsincsen senkim.Ha 25 éves koromig nem volt akkor kinek kellenék?Gondolom nem tapasztalatlan nyuszi muszi kell egy nőnek.Tehát más meg oldás nincs csak a könnyebb út,tudom a feladás a leg könnyebb.
2014. okt. 13. 18:28
 23/27 anonim ***** válasza:
Te most teljesen komolyan mi a sz@rról beszélsz? El vagy tévedve, valahol az előbb asszem azt is olvastam hogy élőben még nem is próbáltad? Ne viccelj már.
2014. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
arról beszélek hogy nem volt barátnöm,és nem merek oda menni egy csajhoz se.És ez már kikészit teljesen.figyelmesen olvass.
2014. okt. 13. 19:19
 25/27 anonim ***** válasza:

"A sors senkire nem rak olyan terhet, amelynek elviseléséhez a természet nem adott elég erőt."

Marcus Aurelius


25 vagy és félsz csajokkal beszélgetni. Hallod. Kibírod. Van aki 30-as 40-es éveiben sem talál párt, és semmi gondja nincs az életével. Változtass a hozzáállásodon, mert ez egyszerűen nem vezet semmire. És ha nem beszélgetsz csajokkal, vagy nincs barátnőd akkor mi van? Még most is itt írod ezeket a sorokat, csinálhatnál bármit, élhetnéd az életed. Látszólag bírod a dolgot. Csak a hozzállással van itt baj. Ha tudnád, hogy másoknak milyen rossz, sírva fakadnál.

2014. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
próbáltam pozitívan állni a dolgokhoz de nem nagyon sikerült!Ez a sorsom!
2014. okt. 13. 20:35
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nyírd ki magad, nem az én dolgom.
2014. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!