Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám lekoptatni?

Hogy tudnám lekoptatni?

Figyelt kérdés

Van egy illető aki eléggé rám tapadt a suliba, tavaly az osztálytársam volt, akkor egyáltalán nem beszéltünk, de akkor is időnként követet. Év elején megkérdeztem tőle valamit, és most rám tapadt, Keresi a társaságom, meglát oda jön és elkezdi nyomni a süket dumáját, van hogy még a WC-re is utánam jön, kezd idegesíteni.


Szerintetek szépen, hogy tudnám leépíteni, hogy ne jöjjön oda, és ne fárasszon a hülyeségeivel?


2014. okt. 23. 00:47
 1/4 A kérdező kommentje:
*követett
2014. okt. 23. 00:55
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdezzed meg tőle: "Ha én azért nem követlek, mert nem akarok tőled semmit, te miért csinálod?"

Nem bujkálni kell, hanem egyszer és mindenkorra rövidre zárni a dolgot!

2014. okt. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell szépen leépíteni, sajnos az általában nem hat.

Anno én is így próbálkoztam, és bánom is, hogy olyan hülye közegbe kerültem.

Idővel megtanulod sajnos nagyon hamar rövidre zárni az ilyen helyzeteket, nem lesz már idő ilyesmire. :(

2014. okt. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
volt osztálytársam is ilyen xD küldd el a francba. biztos azt hiszi az ilyen hogy tetszik neked.
2014. okt. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!