Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnám finoman "elküldeni...

Hogy tudnám finoman "elküldeni", lekoptatni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy magyar fan csoport a Facebookon,ahol már régóta tag voltam. Egyszer egy lány rámírt,megkérdezte,milyen-a bandához kapcsolódó(amiről szólt a csoport,vagyis a bandáról)-cuccaim vannak.

Ezt mind,hajnali egykor! Akkor írt.

Azóta konkrétan egy nyugodt percem sincs. Állandóan írogat Facebookon(nem sűrűn használom) de mostmár sajnos napi rendszerességemmé vált,mert mindig vele kell beszélnem.

Az még hadján lenne,ha érdekes dolgokról beszélne,de értetlen a csaj,és idegesítő is! Folyamatosan olyanokat ír,mint a:micsi. Én általában ékezettel és normálisan írok,de ő azt se tud.. Az aKKort egy K-val írja.. Ékezetek nélkül,és össze vissza ír! Már egy találkozót is szervezett..



Megkérdezi,hogy zavar e(igen) csak udvariasságból és mert nem akarok bunkó lenni azt mondom,hogy nem,erre megköszöni. Először aranyosnak tünt,de ez a napi 0-24-es dumája kikészít. Ma pl. megkérdezte,hogy :"micsi?",mondtam neki,hogy semmit. Énis megkérdeztem,ő valami oldalakat keresett. (Azt nem kérdeztem milyet). Megkért,hogy segítsek neki keresni. Oké.. Kérdezem tőle,hogy milyen témában. Azt írta,mindegy. Oké.(volt valami amit keresett,nemtudom mi,de azt igen,hogy egy konkrét dolog volt).

Kérdeztem,hogy konkrétabban? Milyen témában keressek? Erre ő:hogy érted?

A falra tudnék mászni tőle,egyszerűen éretlen és értetlen a csaj. Iszonyat. És ez még hadján..

Ráadásul mimdent megköszön.

Tehát,a kérdésem az lenne,hogy hogyan tudnám finoman elküldeni? Nem szeretném megbántani,mert elég sértődékeny,de nem szeretnék vele találkozni,és hosszú távon tartani vele a kapcsolatot.. Már azt is elkezte,hogy én vagyok az LB-je!!!

(Először én sem tudtam mi az,aztán kiderült,hogy LEGJOBB BARÁTNŐ)

Nekem vannak más barátaim is,nem kell még ő is,pláne így,ilyen feltételekkel..

Persze,ez most nagyon sértőn hangzott(kövezzetek meg) de már nekem ez tényleg SOK.

Ja,és már csinált nekem,vagy húszezer "AJIT"

Kérlek,csak normális válaszokat! Bocsi,hogy ilyen hosszúra sikeredett,nem ìgy akartam :D


2014. aug. 14. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon vicces xDDDDD
2014. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Múltkor megkérdeztem,hány barátnőm van. Mondtam neki,hogy 3. Pepe,Virág,Boró. (Egyik sem ő). Erre megkérdezte,hogy csak 3? Biztos? Mondtam neki,hogy igen. (Azon is megsértődött) mert már azthitte legjobb barátnők vagyunk.

Ja,és ha lehet,valami olyat mondjatok,ami nem egy hónapnyi(hogy fokozatosan nem tartom vele a kapcsolatot,mert már próbáltam,de nem jött be).

14/L

2014. aug. 14. 23:11
 3/11 A kérdező kommentje:
Első,neked nagyon vicces,nekem púp a hátamon..
2014. aug. 14. 23:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy elutazol 1 időre és nem leszel internetközelben és letiltod, ennyi xD
2014. aug. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért hazudni nem szeretnék,de ha nincs ésszerűbb ötletem,ez lesz. Köszi :D
2014. aug. 14. 23:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl kedves vagy, a való életben kifognak használni téged, ha nem tudsz őszinte lenni, vagy pedig hazudni :D
2014. aug. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó,köszi a válaszod,és tudom.

Hazudni pedig tudok,csak nem akarok. :)

Ment a zöld kéz! Reménykedjünk,hogy egyszer "megjavulok"

2014. aug. 14. 23:35
 8/11 anonim ***** válasza:
és ő nem kérdezte Tőled, mit jelent a "hadján" ?
2014. aug. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jó,véletlen volt és este!!! :D

Bocsáss meg!

2014. aug. 15. 11:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Velem múlt nyáron volt hasonló. Anyum egyik ismerősének a lánya bejelölt Facebookon. Ismertem látásból a lányt, úgyhogy visszajelöltem. Nagy hiba volt. Nem lehetett szabadulni tőle. Állandóan rámírt valami nevetséges indokkal pl. mutassak képet a nagyapámról(wtf). Utána pedig kitalálta, hogy aludjak náluk pár napig. Innentől komolyan menekülni kezdtem tőle és ha csak megláttam, hogy feljött Facebookra, én rögtön kijelentkeztem. A sokadik ilyen alkalom után írt nekem egy elég "szép" hangvételű üzenetet, de végül is leszállt rólam. Szerintem kerüld a beszélgetést, ha pedig rádír, mondd, hogy pl. anyudnak kell most segítened. Egy idő után megunja.
2014. aug. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!