Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van manapság ennyi -...

Miért van manapság ennyi - nem is tudom, minek nevezzem - fiú?

Figyelt kérdés

Itt an pl. a visual kei irányzat kedvelői, amin nem tudok kiigazodni. Most az ezt az irányzatot kedvelők homoszexuálisok (vagy csak látszatban azok?) vagy androgünök (vagy mifene), no meg vallás kérdésében: sátánisták, vagy istenhívők (vagy a kettő együtt? mert olyat is láttam már, hogy valakinek a nyakában ott lógott a kereszt, miközben ördög-jelet mutatott...) vagy minek nevezhetőek, egyáltalán, lehet-e őket valamiféle módon leírni, hogy kik is ők?


De biztos van még ezen kívül jó pár, számomra ismeretlen irányzat, ami feltételezem leginkább a (Távol?) Keletről érkezett, ezeket szeretném, ha valaki számba venné nekem, hadd lássak már tisztán.


Nem fikázni, megismerni szeretném őket.



2014. okt. 23. 10:00
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, a főkérdés, hogy miért van ennyi nem is tudom, minek nevezhető fiú arra irányul, hogy többségében fiúkat látok ilyen irányzatokat képviselni (ami persze lehet, nem igaz), akik teljesen lányosan néznek ki, néha erősebben sminkelnek, festik a körmüket, hajukat...stb. és mintha az azonos neműekhez vonzódnának (ami szintén lehet, nem igaz).
2014. okt. 23. 10:03
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
Ők többnyire "proli" környezetben felnevelkedők, akiknek a műveltsége inkább műveletlenségnek nevezhető és inkább a zagyva misztikumot keresik, semmint a kulturális mélységet szeretnék megismerni.
2014. okt. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De egy csomó fiún látszik, hogy amúgy jó anyagi színvonalon él, gazdag családból származik :(
2014. okt. 23. 10:15
 4/18 anonim ***** válasza:
35%
Attól hogy hülye lehet gazdag családból származó.
2014. okt. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%

Az ízléstelenségnek nincsenek vagyoni korlátai.

Találó az első válaszoló "zagyva misztikum" kifejezése!

2014. okt. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az, hogy ki milyen jelképet hord magán, nem feltétlenül jelenti, hogy (bigottan) hisz abban, amit más számára jelent a jel.


IMHO

Azért bővül a kulturális irányzatok száma, mert egyre jobban elmosódik a kulturák határa a szabad kommunikációs csatornákon keresztül. Ma már nincsen kötelező trend, hanem bárki kiválaszthatja, hogy mit akar követni.


Én azt is észre vettem, hogy már szubkultúrák is megváltoznak, összemosódnak. Egy éles példa számomra, hogy már a punkok sem úgy néznek ki mint régen, mert ma már bárkin elviselik a tarajat, akkor nekik ez a lázadási szimbólum értelmét veszti.

2014. okt. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy valaki valamit visel magán nem jelenti azt, hogy sátánista, vagy ha ördögvillát mutogat... Egyszerűen van aki csak a társaság, vagy zene miatt viselkedik/ öltözködik így. Én pl imádom a metál zenét ('80, '90.es évek), mert sokkal kifejezőbb, és több emóció van benne mint a mostanában hallgatott agymosó populáris szutykokban. De ettől még rendes életet élek, és próbálok hasznos tagja lenni a társadalomnak... Nem az a kérdés miért van ennyi ember, hanem hogy minek ítélkezel fölöslegesen?
2014. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Én az olyan szutykokat rühellem, mint például te, kedves kérdező. Csámcsogsz felettük, de szart sem értesz - és nem is akarod. Csak azért írtad ki a kérdést, hogy veled egy véleményen álló embereke hozzászólásait olvashasd.
2014. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nincs szükség a gyűlöletre! A kérdező csak érdeklődik, mert nem ismeri ezeket a kultúrákat.
2014. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Csak azért írtad ki a kérdést, hogy veled egy véleményen álló embereke hozzászólásait olvashasd."


Nincs véleményem még, mert nem szeretek előre, ismeretszerzés nélkül véleményt nyilvánítani, ítélkezni. Pont ezért érdeklődöm.

2014. okt. 23. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!