Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan vagyok...

Szerintetek jogosan vagyok felháborodva?

Figyelt kérdés
Az egyik rokonom megkért h csináljak róla portré képeket, mivel most fog végezni a középsuliban. Én meg is csináltam a képeket, szépen ki is photoshoppoltam és elküldtem neki. Örült is neki, meg akkor megvolt elégedve mindegyikkel. Konkrétan rákérdeztem h változtassak e valamin h ha nem tetszene neki. Most meg felrakta az egyiket a facebookra, de úgy h saját maga megváltoztatta. Kifehérítette valamien programmal az egészet és úgy néz ki rajta mint egy hulla... és ezt a fehérített verziót nyomtatta ki és osztogassa mindenkinek. Vicces még én is ezt kaptam... Nekem ez nagyon nem esik jól, mert nagyon sokat dolgoztam a háttérrel, az árnyékolással stb. Ő meg egy ingyenes programmal tönkrette. Pedig ha valami nem tetszet volna neki rajta akk nyugodtan szólhatot volna. Most meg nem érti h miért vagyok felháborodva. Ja és hozzáteszem h ingyen csináltam a képeket. Szerintetek jogosan vagyok felháborodva h tönkrette a munkám?
2014. okt. 23. 11:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Most komolyan megéri 1 darab profilképen balhézni?
2014. okt. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%

NEM, nem jogos, kivéve, ha ezt úgy mutogatja, hogy ez a te müved.


Egy fotót attól kezdve, hogy odaadtál valakinek saját használatra, az illetö módosíthat, neked erre semmilyen befolyásod sincs.


Az, hogy egy megváltoztatott képet tett fel, illetve küldött másoknak is, csak annyit jelent, hogy jelenlet neki az a változat tetszik jobban.

2014. okt. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

egy esetben lennék ezen kiakadva, ha odaírná az általa elbacott képhez, hogy én csináltam.

Egyébként rosszul esne, hogy nem értékeli a munkám, de nem háborognék.

2014. okt. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt még valamennyire megértem, hogy nem esik jól, mert úgy jöhet le, mintha nem tetszett volna neki és nem hitte volna, hogy meg tudod úgy csinálni, ahogy szeretné.

De a felháborodás szerintem nem jogos, hacsak nem úgy osztogatja, mint a te munkádat.

Ha fontos volt neked ez a kép, nyilván készítettél belőle magadnak is egy példányt. Az övével meg azt csinál, amit akar.

Én a helyedben, ha te is kaptál az új verzióból, maximum megjegyezném, hogy az eredeti szerintem jobb volt. De semmiképp nem csinálnék ebből balhét, meg sértődést.

2014. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki h az enyém jobban tetszik és jobban is örültem volna ha azt kapom képet kapom meg kinyomtatva. Nem vesztem vele össze és nem is balhéztam, de attól még fáj... :(
2014. okt. 23. 12:05
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem arról van szó, hogy nem értékeli a munkádat. Inkább az, hogy ő tovább "fejlesztette".
2014. okt. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem jogos a felháborodásod, a festőknek sem festik át a képét, miután megvették. Ez szerintem ugyan olyan alkotásnak számít, és a megrendelőnek nem kellene önhatalmúlag belerondítani.
2014. okt. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Pontosan én is úgy gondolom ahogy a 7es írta. Igaz h ez photoshop de ezzel is dolgoztam órákat. Ha meg változtatni akar rajta akk miért nem kérdezte meg? Vagy miért nem szólt? Ha meg fizetett volna a képekért akk nem érdekelne h mit csinál velük, de én szívességből csináltam...
2014. okt. 23. 12:27
 9/21 anonim ***** válasza:
20%
Nem jogos a felháborodásod.
2014. okt. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi a jogos mi a nem,mar nem is fontos,de nekem is borzasztoan rosszul esett volna ha igy csinal.Idödbe került,szivesen teljes odaadassal csinaltad ingyen,ö meg eltorzitotta,ezek utan ö maga is meg csinalhatta volna,es osztogathatta volna munkajat.
2014. okt. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!