Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy sok 20-25-30...

Hogy lehet, hogy sok 20-25-30 éves lány luxusautókat vezet és designer cuccokban járnak?

Figyelt kérdés
Egy 20-25 évesnek,hogy telik ilyenekre?.A fiatal lányoknak ilyen jó munkahelyük van? Vagy honnan keresnek ennyi pénzt?
2014. okt. 23. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Apuci alájuk rakja.
2014. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

anya-apa tele van, rendesen!

lehet a pasi se csóringer gyári melós!

felénk is van egy ilyen nő, nincs 20 éves se, és egy új range rover terepjárót vezet.

eszem megáll, hogy az apjának hogy lehet ennyi esze, ilyen kocsit venni egy ilyen lánynak.

2014. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Ezt jo lenne tudni. Mert nem hinnem hogy mindegyiknek car az apucija. Vagy kogazdak pasijuk lenne...
2014. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Az orális szex csodákra képes...
2014. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Dubai...
2014. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Magukba szívták a tudást...

...a pasijukból!!

2014. okt. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó: Senki nem mondta, hogy minden nő az :D Persze mindenki magából indul ki ;)
2014. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor pontosítsunk, nem csak nők,én kb tini fiúkat látok olyan BMW-kben hogy csak nézek. Biztos van egy réteg, akinek bejött az élet, de nagy része tuti apuci-anyuci által pénzelt maffiózócsaládból van.
2014. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Ennyi idősen már megválthatod a világot, ha nem azzal vesztegeted az idődet, hogy mások életén gondolkodsz.
2014. okt. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
A húszas éveim elején járok még és nem maffiózó a családom, egyszerű földművesek a szüleim. Annak ellenére, hogy nem vagyok rászorulva külföldre anyagilag, a karrier jó dolog. 15 éves voltam, mikor elkezdtem a karrierem építeni, most pedig tanácsadó vagyok, abban az intézményben, amit kitűztem célnak még akkoriban. Még 10 év sem kellett ahhoz, hogy eljussak oda, ahova más még jóformán turistaként sem jut el. Szóval nem, nem csak a szülők pénzén lehet valakinek drága autója, vagy luxusos élete. És ha a szülők pénzén is, mi köze bárkinek is hozzá? Ezért nem szeretem a magyar mentalitást, mert ha valaki befutott, rögtön azt ragasztják rá, hogy k***a, adócsaló, maffiózó, stb. Az megsem fordul senkinek sem a fejében, hogy esetleg néhányan tudatosan építették az életüket, vagy valamiben kimagaslóan jobbak, mint a többség? Folyton megbámulnak még Budapesten is a kocsim miatt, volt, aki már be is szólt és ez azért eléggé sokat elmond az átlag magyar kultúrájáról... Szomorú.
2014. okt. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!