Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem érzem azt, hogy nagyon...

Nem érzem azt, hogy nagyon szeret. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel fél éve vagyunk együtt, de már több, mint 4 éve ismerjük egymást.. Nem történt még meg a dolog, de ebbe most nem megyek bele.. Az a lényeg, hogy középiskolások vagyunk, Ő bentlakásos x városban, én pedig kb. 65 km-re járok suliba Tőle.. Így ki van zárva a hétköznapos találkozás, csak hétvégén tudjuk megoldani.. Minden sulis napon beszélünk telefonon, lefekvés előtt meg chat-en... Egyébként 10 km-re lakunk sgymástól, szóval a hétvégi találkozásoknál a távolság nem jelent problémát.

Térek a problémára: nem mutatja ki szeretetét.. elég stresszes volt a múlt hete, nincs megelégedve az alakjával.. és egyik nap elkezdte nekem mondani, hogy az élete egy kalap szar.. így írta chat-en szó szerint.. folytatja: szülei leszarják, magányos, mert a szobatarsai se voltak bent vele, ugy néz ki, mint egy töltött galamb... már nem tudtam akkor felhívni, ezért írtam neki egy vigasztaló, feltörő kb. 45 mondatos szoveget.. amikor meglatta csak folytatta tovabb a problemaival: dagadt vagyok, hiztam egy csomot, leszar mindenki, szar volt ez meg az, stb... kozbe nem adtam fel, irtam folyamatosan.. de o mondataimbol csak a hibakat szűrte ki, annyit írt, hogy "hát kösz, rendes vagy mondhatom... megyek aludni, holnap nehéz napom lesz, joéjt, puszi" .. csak sírni tudtam már.. :,(( Mit csinálok rosszul? Én nagyon szeretem Őt, és nagyon rosszul esett ez nekem,még ha ilyenek is a napjai.. Azóta "megbeszéltük" személyesen, hogy mi volt ez.. mondta, hogy ne haragudjak, én elmondtam neki, hogy rosszul esett ez nekem nagyon (mert mi eddig egyébként mindent megbeszéltünk) .. Aztán pár hétvégén jó volt minden, egészen hétfőig.. Ugyan ez van, de most a joejt es a puszi közé írja, hogy szeretlek. Ez a mai napig... Sajnos nem vagxok otthon, rokonoméknál vagyok Szerbia mellett, csak szombaton fogunk tudni találkozni. Ő otthon van, de a helyzet változatlan.. Szegénykémnek nagyon fáj a torka, nyelni se tud.. Én írok neki mindenféle jót, de ugyanúgy csak a rosszat hozza ki belőle, és írja, hogy nem segítek..

Segítsetek rajtam kérlek titeket, Hozzátok fordulok kedves Gyakori Kérdések válaszolgatók.. Mondjátok meg mi tévő legyek? Szét vagyok törve, nagyon szeretem Őt, próbálok mindig segíteni Neki, de minden balul sül el.. Mit csinálok rosszul?? :,((



2014. okt. 23. 22:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Hozzáfűzném, hogy eddig még nem voltak problémák, talán egy-két vita volt, de egy óráig sem tartott elfeledni... Bármi baj volt megbeszéltük, nincsenek titkaink se egymás között, maximálisan megbízunk egymásban, szerelem a négyzeten.. De ez a mostani másfél, két hétben nem látszott meg, nem értem mi van.. Segítsetek!! :,(
2014. okt. 23. 23:01
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaj nem kell ennyire kinyalni a s*ggét... Ott törli beléd a lábát mikor szar napja van, ahol éri, te meg tűröd és sajnálod mellé... Hát gratulálok.
2014. okt. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Adamka1119 ***** válasza:
Egy ilyen hisztis hülye csajjal jobb ha nem vagy hetente egy napnál többet. Én egy napot sem bírnék ki mellette.
2014. okt. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!