Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem senki sem szeret....

Úgy érzem senki sem szeret. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Néhány hónappal ezelőtt azt vettem észre, hogy mindenki akit szeretek úgy viselkedik velem mintha azt szeretnék, hogy ne legyek a világon. Mindenki szemében én vagyok a rossz és bármi is történik engem vesznek elő. A legtöbb alkalommal kerülnek és ha véletlenül beszélniük is kell velem, akkor leráznak.Én már nagyon rosszul érzem magam ettől és folyton arra gondolok mi lenne, ha elszöknék vagy csinálnék magammal valamit, hogy ne kelljen látniuk. A szememben az lenne a legjobb megoldás ha nem lennék. Kérlek segítsetek, mert már nem tudom mit tegyek és félek, hogy nem sokáig fogom bírni ezt a gondolatot.

2014. júl. 29. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szüleid , barátaid?
2014. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szívesen segítenék,de nem tudom hogyan tudnék.Egyáltalán hány éves vagy?
2014. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Wolfram válasza:
100%
Vegyél egy kutyát. Szeretni fog.
2014. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerezz be egy kiskutyust, vagy kiscicust! El sem tudod képzelni, mennyi szeretetet adnak ezek a kis állatok. Amikor odabújnak hozzád, dorombolnak, megérzik ha szomorú vagy :)
2014. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A szüleimmel is ugyanezt érzem. A 4-es és 5-ös válaszadónak pedig azt üzenem, hogy köszönöm szépen azt, hogy röhögnek a bánatomon.
2014. júl. 29. 16:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Én szeretlek! Kizárólag azért nem ölellek meg soha, mert nagyon büdös vagy. :P
2014. júl. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
hogy várhatod el másoktól hogy szeressenek, amikor először magadat kéne elfogadnod?!
2014. júl. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindent, de sajnos én nem tudom, hogy miért szeressem magamat, ha mások sem0 szeretnek
2014. júl. 30. 07:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Te ismered magad (ha nem igazán, akkor ideje pótolni), ők nem. Jelentős különbség.
2014. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is így voltam. Ha nem kerestem a "barátaimat", akkor nem is beszéltünk / találkoztunk. Ha valami siker ért, inkább leszarták, mintsem hogy velem örüljenek. Nem igazán volt olyan ember az életemben, aki lelki társ lehetett volna. Depresszív hangulatom volt, de mindig próbáltam pozitív maradni. Nem hagytam, hogy azt lássák rajtam, hogy rossz kedvem van. Meg is lett az eredménye. A legváratlanabb emberrel lett egy szoros szerelmi kapcsolatom. Azóta minden más lett. Szivárványban látom a világot, és boldog vagyok. Csak azt tudom mondani, hogy fel a fejjel! Ne lássák rajtad, hogy elkeseredsz miattuk. Egyszer eljön a Te életedbe is az a személy, akivel leéled az életed, és mindenki mást le fogsz szarni. Csak légy mindig vidám, és pozitív! :) Egyébként korod, nemed?
2014. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!