Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem szerelmes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szerelmes vagyok, de nagyon! Nem bírom teljesen megőrültem hogy vessek ennek véget?

Figyelt kérdés

Egy fiúval együtt voltam vagy 5 évet,de szakítottunk. Én ilyen intenzív örömöt és szeretetet még senki és semmi iránt nem éreztem. Egyszerűen ha meglátom szebb a világ. Nagyon jó vele a szex még veszekedni is jó sőt ha bánt azt is élvezem,mert hallhatoma csodás hangját. Viszont most tényleg kidobott csúnyán viselkedik de én meg teljesen megőrültem. Lehet rosszul viselkedtem vele,mert eléggé hisztérika vagyok és önző. AZt mondta ennek vége és mással akar lenni.

a tünetek: annyira rossz a kedvem hogy az ágyba lennék és interneteznék+ ennék, de ha eszek is megunom félúton és más hülyeséget csinálnék ja és hatalmas étvágyam lett??!! ez valami szervi baj vag csak rossza kedvem? nem kellett volna az ilyen intenzív érzelmeknek már elmúlnia? dolgozni sincs kedvem meg semmi hagyjanak már! Mit tegyek? Megőrülök!!


2014. szept. 20. 07:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Probalj megvaltozni es kerj tole bocsanatot es hatha ujra osszejottok
2014. szept. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!