Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megőrültem vagy baj van velem?

Megőrültem vagy baj van velem?

Figyelt kérdés

Gyermekkorom óta nagyon élénk a fantáziám,rémisztően ami már engem is rémít.Néha filmeknél előfordul,ami nagyon tetszik nekem hogy bele képzelek dolgokat,hogy egy szuperhős vagyok,vagy más egyéb ember és át tudom érezni a filmbeli érzelmeket,a szereplők helyére pedig önmagamat képzelni.

Még egy szokatlannak tűnő dolog.Gyermekkorom óta egy játék olyan nagyin hatott velem hogy fantáziából áthoztam a valóságba és hogy én vagyok az az ember/főhős,ez pedig kezd engem is megrémíteni.

Másik dolog,hogy elájtszom a fantáziámat és valós érzelmekké alakítom,és egy filmbeli karakter,ami megtetszik nekem életképemmé állik és filmbelileg át akarom formálni,de nem lehhet.



2014. okt. 4. 13:16
 1/10 A kérdező kommentje:
13/? vagyok,komoly válaszokat kérek,mert már én is kezdek belebolondulni hogy az élénk fantáziám miatt van vagy mert tényleg baj
2014. okt. 4. 13:19
 2/10 anonim ***** válasza:
6 évesen ez normális volt, de most hogy 42 éves lettél, már nem az.
2014. okt. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na, erre pont beírtad, hogy hány éves vagy...
2014. okt. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 42,csak 12,elírtam :D
2014. okt. 4. 13:23
 5/10 Blooooow válasza:
Nekem is nagyon élénk fantáziát van már gyerekkorom óta és ez engem is sokszor megrémisztett de semmi baj nem örültél meg vagy túl sok filmet néztél vagy egyszerűen csak élénk fantáziád van de ennek van jó oldala is például nagy korodban lehetsz író!!!:))))
2014. okt. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Filmet nem nézek sokat,csak egyet,ha meg az nagyon megtetszik maga a színész alakítása,egyszerűen saját fantáziám szerint játszom el.

És köszi a kommentet,ettől sokkal jobban érzem magam. :)

2014. okt. 4. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez adottsag, nem baj... Teslának, és szamtalan tudosnak is ilyen jo fantaziaja volt.. Erdemes lenne majd tudomanyos iranyba tovabb tanulnod, mert skkor fejben fogsz tudni tervezni...elkezpeled, es olyan reszletesen el tudod gondolni, hogy utana mar konnyu lesz megalkotni...


Egy szobrasz is mondta, mikor kerdeztek tole, hogy hogyan csinalja, hogy ilyen elethu amit csinal, hogy az alak már ott volt, o csak korbe faragta... Szinten nagyszeru fantazia kovetkezmenye

2014. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,még néha jobb inkább a fantázia világában gondolkodnom,mint a valóságba visszatérnem,ert így minden olyan könnyű.Csak néha,mint pl.most is elgondolkozom rajta,hogy issza kéne térni a valóságba,de így annyira jó,hiába néha a fantázia beli fájdalom rám hat,sokkal jobb ezt képzelni,mint hogy valóságnak tűnjön.

Csak kicsit rémít,mert már képzelet beli embereket hoztam létre,nem beszélek velük,csak a fantáziámban élnek

2014. okt. 4. 14:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, én is pont ilyen vagyok, csak én horror filmekbe képzelem el magam, új főszereplőként. Nálam az 0-24ben így van, mindennap minden órában :), sokkal jobb dolog ott élni mint ebben a rossz világban :/
2014. okt. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem azért,de elárulom minden ember aki kicsit is használja a fejét az pontosan így néz filmeket. Elvégre is az a lényege,hogy beleéld magad,azonosulj a szereplővel,mert csak akkor fogod élvezni. Ilyen az olvasás is,a főhős bőrébe bújsz,másik világ,fantázia. Ez annyira evidens ,hogy nincs is szükség több szóra! :)
2014. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!