Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleménytek az orosz...

Mi a véleménytek az orosz emberekről?

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak orosz barátaink évek óta. Tavaly 1 hónapot voltunk kint vendégségben náluk. Akiket megismertünk azok humorosak, aranyszívűek, vendégszeretők voltak. Nincs velük semmi baj..
2014. febr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nekem sincs velük semmi gondom, kicsit kötekedősebbek, mint a magyarok, de ha megnézed milyen időjárási viszonyok vannak 1-2 helyen....kemény idők kemény embereket szülnek ugye :D
2014. febr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem őket. Nem olyanok, mint mi. Erdekesek, mert masok. Nagyon vendegszeretőek, foleg ha csak kicsit is probalkozol a nyelvukon beszelni. Imadom a humorukat. Voktam tobbszor kint tobb hetet, Sziberiaban, eszakon es nagyvarosokban. Akiket megsimertem mind kedvesek, szimpatikusak voltak. Persze nem szimpik is vannak, de hol nem. Akikkel megismerkedsz azokkal azert teszed (?) mert szimpatizalsz veluk...tobbnyire.
2014. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Én Szerb vagyok és ebből adódóan megértem az oroszt is!

Sokszor voltam Oroszországban beutaztam egészen a Bajkál tóig vonattal.

Ez egy akkora ország hogy nagyon sok nemzetiség tartozik össze, így tehát az orosz nép nagyon sokszínű!

De egy a lényeg vendégszeretőek kedvesek segítőkészek mindenhol.

Csak jót tudok mondani az orosz emberekről.

2014. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal ellentetben ami a mediabol omlik felenk nekem csak pozitiv tapasztalataim voltak orosz emberekkel! Aranyosak, kedvesek, segitokeszek, ha teszel ertuk valamit akkor halasak.
2014. febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nagyon bunkók és agresszívak, főleg a férfiak. A nők is bunkók és undokok. Természetesen vannak kivételek.
2014. febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kicsit is próbálkozol oroszul, akkor nagyon barátságosak, és segítőkészek, viszont ha egyáltalán nem töröd magad, akkor persze ridegek, és elutasítóak lesznek.Általában érdeklődőek is, feléjük nem fordul meg annyi külföldi, mint mifelénk (nyilván Moszkva és Szent Pétervár kivétel). Összességében jó véleménnyel vagyok róluk, és úgy látom, hogy itt a többség is hasonlóan jó véleménnyel van róluk.
2014. febr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vendégszeretőek.
2014. febr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!