Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az orosz...

Mi a véleményetek az orosz emberekről?

Figyelt kérdés

2014. okt. 26. 20:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Erre csak azt tudom mondani: ott is minden ember más és más. Bár sok orosszal nem találkoztam még személyesen (inkább csak interneten ismerek párat; oroszországban pedig MÉG eddig nem voltam), de őket sem lehet egy sablon alapján megítélni. Az egyes népekről rengeteg sztereotípia kering, amelyek legfeljebb csak statisztikailag, és nagyon távolról lehetnek igazak.

Akiket én ismerek, vagy akikkel találkoztam, általában értlemes, nyugodt emberek voltak, nyitottk és barátságosak.

De mondom, kb. 10 emberből nem lehet véleményt alkotni egy népről. :)

2014. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nagyon felháborító amit Alex J. írt,igaz már törölték.

De úgy látom minden válasza ilyen...

2014. okt. 26. 22:21
 13/20 anonim ***** válasza:
41%
Már bocsi, de valóban felháborító, ha nem tudok általánosításokban gondolkodni. Véleményem általában csak konkrét dolgokról van.
2014. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
30%

Kedves kérdező!

Orosz emberek pl.: Lenin, Raszputyin, Gagarin, Zsukov, Putyin, Dosztojevszkij, Sztálin, meg még több száz millió.

Mi a véleményed róluk? Mi közös van bennük azon kívül amit már fentebb leírtam és töröltek?

Egyedül a cenzorról van véleményem, de azt jobb, ha itt nem írom le!

2014. okt. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

De miért nem lehet megkérdezni hogy ki mit gondol róluk?

De ha nem tudsz rendesen válaszolni akkor ne válaszolj!

Mert érdekel,mindenki mást gondol róluk,érdekel ki mit tapasztalt velük.

2014. okt. 26. 22:55
 16/20 anonim ***** válasza:
26%
Jogos a felvetésed, de én bizony ugyanazt tapasztaltam, mint a magyar, olasz, vagy akár bolgár embereknél. Egyik megsimogatta a buksimat, másiktól meg kaptam egy nagy taslit. Ha nem is szó szerint...
2014. okt. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ott is van mindenféle. Első ránézésre keménynek és érzéketlennek tűnhetnek.
2014. okt. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A jég hátán is megélnek - jó értelemben (tehát mindig feltalálják magukat), a nők szépek, a férfiak - ha kell(?) - nagyon erőszakosak tudnak lenni, szeretnek mulatni, sokuk beletörődött a sorsába (pl.: Csernobil vidéke),
2014. okt. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az orosz nok igen nagy resze botranyosan viselkedik. Sokuk azt gondolja, hogy ertuk van mindenki, es a szo szoros ertelmeben atgazolnak az emberen(tomegkozlekedes, utca..stb).

Az orosz ferfiak sokkal kisebb resze(legalabbis itt Szentpetervaron) csorgatja a nyalat, ha vegigvonul egy aluloltozott no valahol. Egyszeruen kevesbe primitivek ezen a teren, eljutottak arra a szintre, ahol mar meg lehet kulonboztetni az allatot az embertol viselkedes alapjan.

Nem ismerek nyilvan mindenkit, de nem mondanam, hogy az atlag tobbet inna, mint a magyarok. Itt is vannak alkoholistak, meg otthon is.


Az oregek,-itt inkabb a nokre ternek ki- sokkal durvabbak, mint otthon. Nem riadnak vissza SEMMITOL, ha ugy gondoljak, hogy jogosultak a te hewlyedre, hatadra, valladra, kempingszekedre vagy akarmidre.


Mar egy ideje itt elek, de meg mindig nem sikerult eldontenem, hogy osszessegeben hogyan latom oket, turistakent pedig csak nagyon lesarkitott velemenyt tud alkotni az ember.

2014. okt. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kedvesek és az orosz fiúk nagyon aranyosak :3
2014. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!