Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mutogatják magukat a...

Miért mutogatják magukat a lányok a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés
Mindig látok olyan képet, amin 18-21 éves hétköznapi lányok fehérneműben, vagy félmeztelenül pózolnak, és ezt megosztják Facebookon a nyílvánossággal. Lehet én vagyok "maradi", de egy lánynak legyen már tartása. Mire jó ez?!

2014. szept. 1. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Prolivilág...
2014. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán kevés önbizalmukat szeretnék így visszahozni, vagy feltűnési vágy. De egyetértek Veled, egy lánynak legyen tartása, ha meg félmeztelenül mutogatja magát, akkor viselje a következményeit, hogy r..c-nak fogják nézni vagy csak egy valamire kellenek.

De azt azért tisztázzuk, vannak olyan fotók, amik művészien aktok! :)

2014. szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked, ha mindig látod. Nekem egy ilyen ismerősöm sincs.
2014. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nincsenek ilyen lány ismerőseim! Egy srác ismerősömnek vannak a közösségébe ilyen csajok és ő likeolgatja őket folyton. Közbe mellette ott a barátnője. És másodszor nem jó, elég szomorú, hogy ilyen csajok vannak. Pont az ilyenek miatt megy tönkre a kapcsolat, mert a pasik erre csorgatják a nyálukat...
2014. szept. 1. 22:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Én olyat láttam, lányoknál lett divat, félmeztelen fényképezik magukat. Persze a lényeg nyilván nem látszódik, de azt látod hogy nincs rajta fent ruha. Szánalmas.
2014. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Mocskos nyomorultaknak egyebük sincs! Tényleg szánalmas!
2014. szept. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
gondolom a fiú barátodnak ilyen ismerősei vannak, nem véletlenül, de azért az átlag emberek nem mutogatják magukat fehérneműben, max. fürdőruhában egy nyaralás alkalmából. Van egy modell ismerősöm, aki szokott fehérneműs képeket posztolni és kb. 200 srác , meg 4 csaj lájkolja. Szerintem ez sem véletlenül van így
2014. szept. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

normális emberek nem mutogatják magukat félmeztelenül, nemtől függetlenül...

(ja, hogy szegény önbizalomhiányos? akkor rendben van, nyilván!)

2014. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is szánalmasnak tartom, de elég szomorú, hogy valaki így akarja felhívni magára a figyelmet, mert vagy önbizalom-hiányos, vagy annyira tökéletesnek tartja magát, hogy késztetést érez erre. A sok idióta pasi meg adja az ilyenek alá a lovat azzal, hogy likeolgatják meg kommentelik őket. Nem beszélve a párkapcsolatokról. Ha valamelyik foglalt férfi még fantaziát is lát ezekbe a lányokba...Mi lesz pár év múlva...?
2014. szept. 2. 20:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Szoktam én is feltenni fehérneműs,meztelen képeket magamról :) 36N
2017. júl. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!