Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Túl nagy elvárások ezek az...

Túl nagy elvárások ezek az élettől?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kis kertesházat kis kerttel, mert nagyon nem szeretek lakásban lakni.

Szeretnék autót fenntartani.

Egészségesen étkezni, testmozgásra időt-pénzt.

Napi 8 óra munka, ahol a munkatársak rendesek (nem kebelbarátok, de emberségesek).


Ennyi a vágyam.

Ez túl sok? :(


2014. okt. 29. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Nem sok, hanem ellentmondásos.

Aki dolgozik, annak nincs pénze a többit megvenni és nincs ideje a többit fenntartani.

Ha a többit is akarod, akkor inkább menj el politikusnak. Akkor csak lopni kell megtanulni.

2014. okt. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ. Ha a kis kertes ház értéke 150 millió huf, akkor valamit nagyon tudnod kell...
2014. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem, csak rossz helyen élsz, ahogy én is.
2014. okt. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Dehogy nagy elvárások. Nekem sokkal nagyobb terveim vannak az életben, és tudom, hogy úgy lesz, mert az én életem, én alakítom.
2014. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lett a 4es lepontozva. Teljesen igaza van! Nekem is nagy elvárásaim vannak magamhoz, és meg is fogom mindet valósítani.
2015. márc. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!