Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akkora elvárások ezek egy...

Akkora elvárások ezek egy lánytól?

Figyelt kérdés
Nem tudom velem van-e a baj, de szinte alig találok ilyen lányt. Nekem inkább a belső a lényeg. Legyen kedves, aranyos, lehessen vele beszélgetni (mármint ne csak én vigyem a beszélgetést), lehessen vele viccelődni (az sem baj, ha kicsit beteg a humora), de komoly témákról is lehessen beszélgetni. Ne legyen buta mint a föld. Mármint nem kell nekem egy lexikon de azért egy alap tudása legyen. És kb. ennyi. Előny ha nem dohányzik és szereti a rockot :D Ha ezek mind megvannak, akkor a külső nem annyira fontos. Ott is inkább az arca legyen szép. Ezek annyira nagy elvárások lennének?
2014. jún. 2. 22:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Hidd el,mi majdnem ugyanezeket várjuk el egy fiútól.(Legalábbis én mindenképp..:D) L/14
2014. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem nagy elvárások, én fiúban keresek ilyet, de eddig nem jártam sikerrel. 18L
2014. jún. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Szeretném megtudni mit takar az nálad hogy alig találsz ilyen lányt?

Egy aktiv kapcsolat, kettő pedig tarcsiba a szekrénybe zárva? Mert 3 végülis nem sok, mennyivel lennél elégedett, 10 felett?

2014. jún. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen annyi elvárás hogy szűz legyen...

A fél iskola megbukott. És nem, ez nem túlzás, több mint a fél iskola ( a lány része ) már nem szűz.

2014. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Nem nagy elvárások. Nem az elvárásaiddal van a gond, hanem a világgal szerintem. Mert ahogy előttem írták rengetegen már 16 éves koruk előtt elvesztik a szüzességüket.
2014. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Ahhoz, hogy találj egy alkalmas partnert először neked is azzá kell válnod. Ha te is megfelelsz hasonló szintű elvárásoknak, akkor rendben van a dolog.
2014. jún. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ezek egyáltalán nem nagy elvárások. :)

Amúgy én pont ilyen vagyok. :D Meg szerintem rajtam kívül még sok lány. :)

2014. jún. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Most körülírtad azoknak a lányoknak a tulajdonságait,akik alig merészkednek ki abba a "bulinak" nevezett tahócsoportosulásba... de azért remélem több fiú/férfi rendelkezik ilyen elvárásokkal, mert ebből látszik h. azért még nincs minden veszve :D
2014. jún. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Barátom ha rájössz hol lehet ilyen lányokkal össze futni akkor feltétlen írd meg :D Bubu jól szólt bulikban nem de elárulom még egy átlag beülős helyen sem találkoztam velük. Múltkor egy olyan csajszival beszélgettem buliban aki modellkedik (kár lenne tagadni nagyon szép lány volt) 4sör kellett hozzá (2 húzóra) hogy ne akarjam össze karistolni a képem kínomban. 5percig beszélt és nem mondott semmit később ezt a rekordot többször is megdöntötte az est folyamán, közben én ezzel szinte egyenes arányban tettem ugyan ezt a vér\alkohol szintemmel. Sok ilyen van úgy hogy sok sikert legyen szerencséd :D
2014. jún. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Én ilyennek tartom magam, ezért is keresek ilyen lányt :D

Az van, hogy aki tényleg normális az foglalt. Meg sok a p*csa meg a ribi. Nem általánosítok csak sok van :D

2014. jún. 3. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!