Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi csináljak, hogy ne érezzem...

Mi csináljak, hogy ne érezzem magam magányosnak?

Figyelt kérdés
Esténként érzem magam a legrosszabbul. Hogy ne gondoljak az egyedüllétre?
2014. okt. 5. 20:57
 1/8 anonim válasza:
76%

Hány éves vagy? Férfi vgy nő? Nagyon sajnálom, hogy magányos vagy, sajnos egyre többen vannak így a világon. Ezen csak te segíthetsz, más nem tud, főleg nem itt.. És ezt ne vedd beszólásnak. Én is sokszor érzem magam magányosnak, az embert elönti az érzés és kész. Sokszor vagy így vele? Nincsenek barátaid, partnered? Család? Nem szeretsz eljárni otthonról? Esetleg hobbi kapcsán valami klubba? Blogvezetés?

Ha csak időnként jön elő, akkor foglald le magad, olvass, nézd meg a kedvenc filmed, ilyesmi.

Tudom, hogy semmitmondónak tűnik a tanácsom, én is mindig ilyen válaszokat kaptam, de igazából más lehetőség nincs.

2014. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Vegyél egy playstation 3-mat ,vagy egy kutyát
2014. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerintem a kérdéshez nem fontos a nemem, gondolom ti csak a magányos lányokat akarjátok megfűzni.

Felnőtt férfi vagyok egyébként.

2014. okt. 6. 05:18
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor legyél csak magányos, lesz@rjuk.
2014. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4.

Látom megsértettelek. Bocsi!

2014. okt. 6. 16:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess magaddal, gondolkodj hangosan. Viccen kívül, ez segít. Hallgass zenét, és beszélgess valakivel. Tarts egy aranyos és kedves állatkát, az is a segítségedre lehet.
2014. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
még a 6-os vagyok: csinálj olyat, amiben örömed leled, és lefoglal sokáig. Például nézz egy receptet, és főzz-süss.
2014. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
51%

Én voltam az első válaszoló.

25 éves lány vagyok, nem akartalak elcsábítani... Én is voltam magányos, ME KELL OLDANI A HELYZETET, de csak te tehetsz ellene, sajnos ez van.

Sosem értettem, hogy miért tesznek fel olyan kérdéseket, amire evidens a válasz, aztán pedig lehet fröcsögni.

Remélem nem maradsz magányos.

2014. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!