Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy jobban...

Mit tegyek, hogy jobban érezzem magam suliba, és ne stresszeljek állandóan mindenen?

Figyelt kérdés
Nem tudom jól érezni magam egy mosolyt se tudok kifacsarni magamból állandóan letargikus vagyok, és mindenen szörnyen idegeskedek pl:felelés, doga stb.. tippek?

2013. febr. 25. 18:35
 1/2 anonim válasza:

Ez azért van mert túlságosan meg akarsz felelni mindenkinek,

azért, mert fontosnak tartod a tanulást.Ne terheld túl magad, nem vagy te robot, hogy mindenkinek megfelelj.

Dolgozatnál, felelésnél lesz, ami lesz.Nem dől össze a

világ, hogyha kapsz egy rossz jegyet.Érezd jól magad!

Beszélgess sokat leginkább ez oldja a feszültséget.

Remélem tudtam segíteni. :)

2013. febr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem normális ha néhány tantárgyból sokat stresszelsz a jegyeid miatt, nekem is vannak ilyen tárgyak. Válassz ki mondjuk 3-4 tárgyat és azokra koncentrálj, a többit meg hagyd a fenébe.
2013. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!