Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szervezzem meg az életem?

Hogyan szervezzem meg az életem?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, most vagyok végzős a gimiben, fogyni szeretnék egy 10 kilót szalagavatóig, és december végére leszeretném tenni a jogsimat. Viszont teljesen szervezetlen az életem, bevallom lusta vagyok (pedig egyszer már megszabadultam 20 kilótól) a tanuláshoz a jogsira, és a fogyókúrához is. Nem is a fogyókúrához ha nem az edzéshez. A kondi terem szóba sem jöhet, nagyon messze lakom a várostól, ha suli után még oda is el kellene mennem vagy este kilenckor érnék haza. De ez gondolom másoknak sem okozott problémát. A jegyeim teljesen jók, osztályelső vagyok ez az egyetlen dolog amit kézben tudok tartani. De egyszerűen átverem magam, hogy nincs időm, pedig nagyon sok időm van :D


Csináljak egy napi rendet? Vagy mit ajánlotok? :)


2014. nov. 4. 22:27
 1/2 TheHologram ***** válasza:
A lustaságon csak te tudsz változtatni. Hogy akarsz fogyni például edzőterem nélkül? Én például 8-9 körül tudok elkezdeni edzeni minden nap egyetem mellett,tehát ugyanúgy reggel kell keljek. De ha még 9-re érnél haza az simán jó is. December végéig esélytelen a jogsi,minimum tavasszal lesz meg az ügyintézés meg egyéb dolgok miatt. Így máris ki lett lőve egy dolog. Tanulás pipa, edzés meg fogyás kell csak. Ez nekem egyátalán nem tűnik megoldhatatlannak. Személyi edző felügyelete alatt esetleg még szervezettebben menne. Ha kell segíteni ilyen ügyben írhatsz üzenetet.
2014. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A tanfolyam már megvolt, csak vizsgáznom kell már, ha 2 hét múlva elmegyek és sikerül, a vezetést meg megtudom oldani napi több órában, akkor simán meglehet :D nem kell h meg is jöjjön csak legyen meg :D

Az lehet, hogy te későn érsz haza és korán kelsz de neked nem tanulnod másnapra :D Ha hazaérek 9-re mire lefürdök és eszek lesz 10 óra, mire végzek a tanulással éjfél, mire elalszok még egy óra kb mivel nem tudtam kikapcsolódni, fél ötkor meg már kelek. Vagy elalszom, vagy a suliban fogok elaludni :D:D


De vannak ilyen tornázós videók, meg biciklizhetnék, lépcsőn szaladhatnék stb :D De írok neked :)

2014. nov. 4. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!