Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok nő miért csinálja azt...

Sok nő miért csinálja azt hogy keres egy pasit aki "felfényezi", aki valójában igazi nőt csinál belőle? Majd lelép egy másik igénytelen emberrel?

Figyelt kérdés

Nem általánosítás,de már 3 ilyen esetnek voltam tanuja.A férfiak tenyerükön hordozták a nőket,szerették őket,társul volt,vigyáztak rájuk,nőként bántak velük.Majd amikor "igazi" nővé váltak,a pasi mellett találtak rá igaz nőisségükre,majd lelépnek egy igénytelen majommal.

3 ilyet láttam a környezetembe,mindent megtettek értük,nem majom módra,szerették őket.Majd mindegyik lelépett egy igénytelennel.

Azt is megfigyeltem,és ebből kettő emberrel beszéltem is erről,mind a kettő azt mondta,érdekes módon a nő is a tökéletest akarta kihozni belőlük,minta páldányt csinálni,majd végül még is egy igénytelennel léptek le.Ez hogy lehet?


2014. nov. 7. 08:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedben kb 5x olvasni az "igénytelen" szót.

Mit jelent számodra az igénytelen?

Aki nem egy X5-ös BMW-ben feszít, kigyúrt felsőtesttel, és k.vákat futtat a 3-as úton?

2014. nov. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

Mert nagyon sokan nem tudják értékelni amijük, akijük van, egy idő után természetesnek veszik, unalmassá válik számukra. Csak miután elveszítik, utána jönnek rá, hogy mit is veszítettek. "Kell a jó? Nem! Kell a rossz? Kell hát!"

Egyébként meg a "tökéletes" kapcsolatokban is gyakran előforduló probléma, hogy úgy gondolják sínen van minden, akkor már semmit nem kell tenni a kapcsolatér. Pedig ha "nem rakjuk a tüzet, kialszik" Szóval nem biztos, hogy minden az, aminek kívülről látszik.

2014. nov. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az igénytelen számomra az az,aki nem ad magára alapvető dolgokkal kapcsolatban.Nem nem BMW ilyesmi.Pl koszos kinyúlt nyakú polóba jár,büdös,nem jár fodrászhoz rendszeresen,zoknit 3 naponta cseréli,de még az alső gyatyát is 4 naponta cseréli.Magára igénytelen is a környezetése.Nem kell egyből luxus dolgokra gondolni,egy szolid,visszafogott ember is lehet igényes a kinaiba vásárolt ruhájával és lehet ugyan az igénytelen is.
2014. nov. 7. 08:43
 4/15 anonim válasza:
38%
Ugyanezt éltem át fordítva, és látom a mai napig...pasik leamortizálják a rendes, csinos lányokat, és lelépnek egy ostoba, hisztis, ronda debellával. Nincsen párom de nem is kell.....van kivétel, tudom, de elegem van a csalódásokból.
2014. nov. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sokáig mindenki a rosszat keresi, csak az értelmesebb egy idő után rájön nem az a jó hosszú távon. Ez férfiakra is igaz, a második legnagyobb szerelmem egy olyan nő volt aki nem becsülte meg a férfiakat és fűvel-fával megcsalta őket... De ma már rájöttem egy Angyallal jobb élni, bár még mindig kicsit elméletben vonzódnék a rossz lányokhoz :-)
2014. nov. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ez forditva is mukodik ugyanigy!!!! kolcsonos!
2014. nov. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

ennyire ismered azokat az 'igényteleneket', hogy azt is tudod, hány naponta cserélnek gatyát? és ha amúgy sokkal intelligensebbek, viccesebbek stb, mint a pasi, aki 'felfényezte' a csajokat? mindenki azzal lép le, akivel akar, az élet ilyen. van, amikor nem tudod megindokolni, hogy miért is vagy azzal együtt, akivel, egyszerűen csak neked ő kell.


egyébként meg ez engem nőként felháborít, hogy szerinted csak egy pasi mellett válhatok 'igazi' nővé?? ha nincs senkim, nem is lehetek IGAZI nő? ugyanmár..

2014. nov. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

ma 10:00


Általában igen,ti a férfiaktól váltok igazán nőkké,és akkor ha szültök egy gyereket.Egy nő,igazán az anyaságba tudja kiélni nőiességét.Nincs még egy olyan dolog.Ahhoz pedig valljuk be,mi kellünk.

Nekem tudod hogy olyan csajom volt,aki régen egy topprongy volt,vagy legalábbis nem éppen csinos.Majd hónapok,ével alatt mindegyik kikupálódott mellettem.Természetesen utánna leléptek.Szóval velem is történt ilyen,nekem is van ezzel tapasztalatom.Az ilyenek az éleképtelen nők,akik a férfit arra használják hogy nőiességét,fényezze,tesztelje a pasin.Majd amikor elérte kellő hatását,akkor szépen tovább áll,már van elég bátorsága megtenni.Hát ennyi kérlek.

2014. nov. 7. 10:12
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

vagy inkább az a férfi életképtelen, aki nem tud megtartani egy csinos nőt. gratulálok, hogy te a 'toprongyos' csajokat 'kikupálod', de csak az emiatt érzett hálából egyetlen nő se fog veled maradni, ahhoz azért több kell. gondolom volt annak valami oka, hogy leléptek. ha ennyire zavar, akkor legközelebb ne 'toprongyos' csajokkal kezdj, hanem olyanokkal, akiket nem kell felfényezni.


szép dolog az anyaság, de nem gondolnám, hogy az tesz valakit nőve. és ha valakinek pl. egészségügyi okokból nem lehet gyereke, az már nem is nő, mi? persze gondolom a fordítottja téged is mélységesen felháborítana és nem gondolod, hogy egy férfi csak egy nővel az oldalán lehet IGAZI férfi, ugye? nem vagyok feminista vagy ilyesmi, de ez a fajta hozzáállás kiborít.

2014. nov. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

ma 10:20


Nem mondtam hogy az a nő,aki nem tud szülni az nem nő.De az nem is érzi magát ez miatt túl jól!Egyébként meg igen,úgy gondolom hogy egy nő,az anyaságba tudja kiélni igazán nőiességét,ami nem egyenlő azzal,hogy ha nem szül akkor nem nő.De akkor nehezebb dolga is van szerintem,amelyik nő nem tud szülni,azok szerintem nem is annyira boldogok és éppen elég probléma az neki.

2014. nov. 7. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!