Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért döntötték el hogy...

Miért döntötték el hogy utálni fognak?

Figyelt kérdés

Barátnőm szülei nem akarnak megismerni eldöntötték hogy alapból utálni fognak. Ezt hamar levettem abból a stílusból ahogy hozzá álltak mindenhez.

Mindenbe belekötöttek. -Hol tegeztek hol magáztak hol bútorként kezeltek (ez)jelzőkkel illetve ,hol meg taknyos gyerekként kezelve minket.

Mikor már nem tudtak mibe belekötni elkezdték egrecírozni barátnőm én akkor nagyon ideges lettem de kultúráltan próbáltam leállítani őket persze több kevesebb sikerrel.

Ez nagyon meglepő volt számomra ,mivel a saját lakásunkban a saját kanapénkról kaptuk az ívet hogy mi milyen rongy emberek is vagyunk.

Mind a ketten régóta dolgozunk tök átlagosak vagyunk.

Nem értem mit szeretnének a szülők? országos képviselőt vagy 6 diplomás ügyvédet?? Vagy mit?

-És ez különösen rosszul esett mivel barátnőm sokszor azzal hitegetett hogy biztos nagyon fogok tetszeni a családjának. :(

Most mit csináljak a helyzettel??



2014. nov. 7. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek abban, hogy valakit indok nélkül utálnak. Na ne értsd félre, olyan viszont van, hogy valakit rossz indokok miatt, ha érted, mire gondolok. Ezt kéne megtudni, hogy ők miért gondolják, hogy nem vagy megfelelő a lányukhoz, és ezen a vonalon elindulni. "Mindenbe belekötöttek" - nem túl sok infó, valamint sok a nyitott kérdés is. Hány évesek vagytok, hol éltek, mióta vagytok együtt, mit szól a barátnőd mindehhez, kinek ad igazat, kiáll-e melletted stb.
2014. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem egyszerűen ne foglalkozz velük. Úgyse nagyon tehetsz semmit a dolog ellen.


Engem is utál a férjem családja. Anyósom már akkor eldöntötte, hogy rühellni fog, amikor először találkoztunk. Utólag megtudtam tőle, hogy azért, mert első alkalommal úgy köszöntem neki, hogy "Jó napot kívánok!", pedig szerinte "Kezét csókolom!"-mal kellett volna.

6 éve vagyunk együtt a férjemmel, ez alatt az idő alatt mindent megpróbáltam, hogy az anyjáék legalább elfogadjanak, ha már kedvelni nem kedvelnek, de minden erőfeszítés tök felesleges volt. Mára már eljutottam arra a pontra, hogy nem érdekel a dolog, így egy csomó idegeskedéstől megkímélem magam. :)

2014. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Lehet, hogy megfelelési kényszerbe akarnak tenni.Aki elégedtlen magával, az mással is az lesz mindig.A párod mit mond, hogyan áll a dolgokhoz?
2014. nov. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szimplán reménykednek, hogy egyedül lesz a gyerekük és nem akarják, hogy együtt éljen egy férfival!


Vagy titkon mindig tiltották őt a szerelmi ügyektől és most hogy van neki egy komoly párja,hát utálnak téged és őt is ...


De figyelj,felesleges ezen aggódnod,a barátnőd veled lakik és nem a szüleivel!

2014. nov. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

Fogadd el. Nem vagy szimpatikus nekik. Ennyi.

Egyébként rossz kategória, mert nem a feleséged szüleiről beszélsz (akik após és anyós lennének), csak a barátnőd szüleiről. Máskor szerelem-szex kategóriába írd, ez a családi rész.

2014. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
5-ös, kussolj már! Ha a moderátoroknak nem tetszik, akkor át fogják tenni a kérdést a másik kategóriába!
2014. nov. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!