Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor verekedtél utoljára?...

Mikor verekedtél utoljára? Milyen szituációban?

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb. 46 éve, s már nem emlékszem.
2014. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
talán az óvodában..
2014. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Kb. 20 éve a sorkatonaságnál unaloműzésből. A laktanyán a legkeményebbnek tarott katonatársam volt az ellenfél. Addig nem hagytam abba amíg a vaságy rácsai közé nem szorítottam a fejét és feladta. Majd utána kezet fogtunk és mégjobb barátok lettünk. Arra volt jó ilyen bunyó, hogy utána soha nem féltem sehol, éjszaka is lazán végigmegyek bárhol, legyen az erdő vagy sikátor.
2014. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Komoly verekedésre gondolok, pl. rátámadtak utcán, verekedésbe torkollott vitatkozás, tüntetésen való összecsapás, stb.
2014. nov. 8. 18:29
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocsi #3, még nem láttam a válaszod, mikor válaszoltam.

De am. pont ilyen típusú történetekre gondoltam.

2014. nov. 8. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:

öhm veszekedés hevében,a pasimmat ütöttem,de ő nem ütött vissza,inkább csak lefogta a kezem hogy ne üssem majd megcsókolt :D

utána újra szent volt a béke :D

2014. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

mondtam hogy komoly verekedésre gondoltam -.-

olyanra, amiért börtönbe is kerülhetett volna az egyik fél.

2014. nov. 8. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!