Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Félek az emberektől mert...

Félek az emberektől mert kevés az önbizalmam és mindig azt hiszem kinevetnek, hogyan lehet ezen túlesni?

Figyelt kérdés
Már túl nagy teher így élni
2014. aug. 27. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Hidd el,SENKI nem nevet ki!!!Paranoiás vagy,üldözési mániád van.Az önbizalmaddal van a baj.Ne csinálj semmi hülyeséget!Élni mindig érdemes,még a legnehezebb időkben is.

Gondolj bele,azok a zsidók,akik megjárták Auswitz-ot,a poklot,nekik milyen sz@r volt,de túlélték.Ehhez képest a te problémád nyúlsz@r.

2014. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első zsidós demagógiáját ne vedd komolyan (ha érdekel első, hogy miért mondom ezt, privátban szívesen elmagyarázom).


Nem tudom hogy mennyire súlyos a helyzeted, de enyhébb esetben depresszió és szociális fóbia állhat a háttérben. Ha más tüneteid is vannak, akkor akár skizofrénia is lehet.


A megoldás egy pszichológus felkeresése mert valószínű, hogy egyedül ezen nem fogsz tudni túllépni.

2014. aug. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sehogy.


úgy lehetne, hogy kihívást keresel és tapasztalatot szerzel, de úgysem kezdesz bele, mert félsz, tehát csak akkor változik meg ha valaki belerángat.

2014. aug. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen.

Szerintem úgy a legkönnyebb, hogy építed az önbizalmadat. Megtalálod magadat, a stílusodat, tájékozott vagy a világról, az új hírekről, filmekről, megvan a kedvenc együttesed. Keresd az egyéniséged!:DD

Legyen hobbid, fess, táncolj, sportolj, olvass, írj, fotózz, amiben önmagadat leled, és boldog vagy.

Nézd meg a topos filmeket imdb-n, olvass sokat. Egy kutya vagy egy kisállat gondozása is nagy segítség, nem mellesleg kiváló társaság.:)

Így nőni fog az önbizalmad, jobban megtalálod a kapcsolatot az emberekkel. (Legalábbis szerintem.:D)

Az viszont biztos, hogy az jobban megbecsülöd majd a benned rejlő értékeket.


Sok sikert, és ne add fel!:) ^^

2014. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1.vagyok: bocsánatot kérek az illetlen hasonlat miatt!
2014. szept. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!