Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ő is biszexuális lenne és így...

Ő is biszexuális lenne és így akarja titokban a tudtomra adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy 19 éves lány vagyok,biszexuális és van egy lány, akivel csak baráti kapcsolatom van,mind a kettőnknek van valakije és boldogok vagyunk vele, és a párjaink is jó szemmel nézik a kapcsolatunkat. Meg sem fordult a fejemben, hogy akarnék a barátnőmtől bármit is, (ő tudja, hogy bi vagyok). De mostanában a barátnőm egyre furcsábban viselkedik.Amikor kettesben vagyunk, teljesen más, mint mások előtt. Bújik hozzám, sokkal lágyabban beszél,fürdeni is akart velem, fürödtünk is, utána meg együtt aludtunk és egyfolytában valamijével hozzám ért,a lehető legközelebb akart lenni hozzám. És azt mondta, hogy a párja és én vagyok az, akinek számít a véleménye, és bármikor megtenne bármit a kedvünkért.

De ha már többen vagyunk baráti körben, akkor már úgy csinál, mintha nem is lennék olyan fontos neki. És az is furi, hogy amikor szakítottam a csajommal, ő is a fiújával, amikor összejöttem egy fiúval ő is egy másikkal (pár hét elcsúszás). Mit jelenthet ez? Miért csinálja?


2014. nov. 5. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Amúgy ha veled akar fürdeni és aludni is akkor lehetséges.
2014. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egyértelműek a jelzései.
2014. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy barátnőm.Neki van barátja.Boldogok ők is.

De hasonlóan viselkedik mint a te barátnőd.Mások előtt sehol semmi. Kettesben vagyunk fent náluk akkor meg közel ül hozzám,sokszor megfog,megsimogat konkrétan. Szemembe nézz eléggé mélyen,de annyira,hogy kb zavarba jövök tőle.Akkor mivel szeretünk táncolni állandóan nyomja hozzám a fenekét közel jön az arcomhoz..néha olyan mintha meg akarna csókolni.

Fürödtünk már együtt mi is. Aludni is aludtunk együtt, de ő nem érintkezett hozzám. Én egyik irányba ő a másikba fordult.Tény,hogy reggel közelebb volt :D

Vmi hajlam tuti van benne.

1 éve vagyunk legjobb barátnők.

Csak azt nem értem ha akar vmit miért nem teszi meg. Pl sokszor voltam,hogy többet ittam,de emlékeztem ilyenkor én nagyon bújos vagyok ölelgettem puszilgattam az arcát.De akkor is leállított.Szóval ha akarna vmit tuti kihasználta volna az alkalmat,meg 4 napot együtt voltunk,barátja külföldre utazott munka ügyben.De akkor se volt semmi több. Pedig mivel én kipróbálnám lánnyal.Nem ellenkezek,mindig engedem,hogy simogasson,fogdosson.Szóval egyszer sem voltam vele ilyen téren elutasító.De tovább nem megy ezeknél.Ezért úgy gondolom,hogy lehet csak ilyen...bár még ilyen barátnőm nem volt aki ennyire fogdosott volna,meg hozzám érne..



Esetleg beszélj vele vagy adj neki te jelzést és figyeld mit lép.

2014. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van, amikor olyan, mintha ő próbálná ki rajtam ugyanezt, amit mondotok. Hogy jelzéseket küld. Van amikor "csábító" tekintettel néz rám, és én olyankor nem tudom, merjem-e venni a lapot, így úgy csinálok, mintha semmit nem indítana be bennem (de beindít de csak a biszexualitás miatt. Más nincsen) Ha én azt mondom poénból, hogy: csókolózzunk, akkor ő azt mondja- fúj. (? Akkor most mi? Nem értem :D )
2014. nov. 6. 20:33
 5/10 anonim ***** válasza:

22:22-es vagyok

Én barátnőm is ilyen,hogy amikor poénkodok,meg mondom,hogy csókolózunk én kipróbálnám akkor ódzkodik a dologtól.Csak tudnám akkor miért simogat,fogdoss,meg néz rám szépen..


Kicsit azt reméltem én is kapok vmiféle választ itt a kérdésed alatt,mert hasonló a szitu :D

Én már ezt felvetettem egyszer,de csak poénból.Akkor vmi olyan választ kaptam,hogy miért nem nyúlhat hozzám,cukorból vagyok vagy mi,meg ahhoz nyúl akihez akar, még rendesen ő akadt ki :D

2014. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na ugyanez :D ha én poénkodok csókról, ő rögtön: "fúúj" de akarja hogy hozzábújjak, hozzámbújik...miért csinálják ezt? xD Nem értem... Jó, bevallom, vonzódok hozzá, mert rohadt szép meg minden, de nem tudom elképzelni hogy szerelmem legyen, soha nem is gondoltam arra. De mi van, ha ő igen?
2014. nov. 11. 19:19
 7/10 anonim ***** válasza:

22:22-es vagyok míg mindig :D


Én sem tudom ezt miért csinálják,lehet csak játszanak? :D Vagy ki akarják próbálni,kíváncsiak,de vhogy megálljt parancsol az eszük vagy nem tudom :D


Mondjuk egy kisebb össze függést véltem felfedezni barátnőm viselkedésében.Amikor nincsen éppen barátja akkor sokkal jobban "rám van állva" úgymond. Amikor van akkor kevésbé,de akkor is fent áll,hogy ölelgessen,puszilgasson,hozzám érjen,bújjon,csak sokkal kevésbé,szinte majdnem megüti a normálisat szerintem barátnők között.Ha nincs pasija.Akkor meg elégé durva dolgokat művel,alám nyúl, nadrágomba matat.Orrát az enyémhez teszi(pisze-piszézünk).Mellemet fogdossa és minden ürüggyel csinálja. A bolond is tudja,hogy azért olyanokat amiket csinál egy hetero lány nem csinálna.

2014. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem ilyeneket nem tesz, de néha volt egy-két mozdulat ami arra utal, tenne ő is hasonlókat :D De szerintem érzi, hogy én nem akarom...de ő akarja? ááh, nem vágom
2014. nov. 12. 15:33
 9/10 anonim ***** válasza:

lehet,hogy azt akarja,hogy te lépj tovább és úgymond kostagot,hogy meddig mehet el :D


Én mondjuk nem lépek,csak engedem,mert attól félek ha tovább lépnék még én kerülnék kellemetlen helyzetbe azt meg nem akarom :D


22:22 es voltam :D

2014. nov. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Huh most nagyon felizgultam, fiú vagyok de ilyen barátot úgy elfogadnék :P
2015. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!