Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az orvosokról?

Mi a véleményetek az orvosokról?

Figyelt kérdés
Minden vélemény érdekelne, bármilyen szempontból, megközelítésből. Gondolok itt ilyen dolgokra: emberileg, tudás szempontjából, presztízs szempontjából, az orvosi hivatás értékelése, mennyire becsülendő, mint személy? tehát tényleg bármi.

2014. nov. 16. 17:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%

# 10/10


Teljesen igazad van, de felesleges magyarázni nekik. Látod, semmilyen értelmes ellenérvet nem írtak, csak lepontozgatnak eszetlenül. Az átlag magyar prolit elvakítja a tekintélytisztelet, meglát egy Dr. előnevet és fehér köpenyt, és máris mindent elhisz az orvosnak. Azt se tudják, mi az a koleszterin, nem fognak utánanézni statisztikáknak meg annak, h orvosi mítosz dőlt meg az utóbbi években.

2015. nov. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
"..én mindig csak örülök, ha az ilyenek inkább otthon nyúvadnak meg, minthogy a közelünkbe jöjjenek okoskodni." - Köszönöm, pontosan ilyen alpári stílust vártam egy orvostól, nem csalódtam. Lehet, hogy az orvosi egyetem nem egy szakmunkásképző színvonala, de a stílusod bőven egy szakmunkás szintje alatt van. Kár, hogy viselkedéskultúrát nem tanítanak az egyetemen.
2021. ápr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

"dr house csak a tévében van...


te is csak kívülről láttál még orvosi egyetemet meg anatómiakönyvet, felhúz mikor laikusok ilyen végtelen arroganciával nyilatkoznak."


Engem meg felhúz, ha orvosok nyilatkoznak ilyen arroganciával. Az arroganciát hagyd meg dr. House-nak, aki - mint írtad - csak és kizárólag a TV-ben létezik. Nem hinném, hogy a szakma középszerű képviselői megengedhetik maguknak ezt a stílust, csak azért mert láttak már orvosi egyetemet és anatómiakönyvet belülről.

2021. ápr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%

2/13

„én mindig csak örülök,ha az ilyenek inkább othhon nyúvadnak meg,minthogy a közelünkbe jöjjenek okoskodni.”


jól van, h-lye gyerek! szépen bemutatkoztál.


„Viszont az orvos sem isten és ha egy elhanyagolt dolgon már akkor nem tud segíteni,akkor ő a hülye és fel kell jelenteni.”


a maszatolást és mellébeszélést is tanítják orvosin az arrogancia mellett?


órákig tudnám sorolni a rengeteg ostobaságokat, amit orvosoktól hallottam, úgyhogy vissza lehet venni az arcból:


-testvérem hisztamin intoleranciája 28 éves korában úgy derült ki, h sokat olvasott, és elment DAO szintet mérni, előtte minden orvos sima allergiával kezelt

-háziorvosom kiröhögött, mikor tejérzékenység-tesztet akartam csináltatni, mondván már kiderült volna, és láss csodát, kiderült, érzékeny vagyok rá


stb stb.


„Azért az orvosi nem egy szakmunkásképző színvonala,főleg,ha valaki komolyan is veszi.”


a kutyát nem érdekli, milyen az orvosi színvonala, ha közben a gyakorlatban folyton bakiztok, az érvelésed annyira ócska, mint az átlag angoltanárnak, aki azzal jön, h milyen sokat kellett egyetemen tanulni mondjuk angol történelem, csak mondjuk ez sem érdekel senkit ha közben gőze nincs arról, hogyan kéne megtanítani diákokat angolul


9/13

„akkor gyere az orvosira és végezd el..... jaa hogy az nem megy?”

ez olyan dedós visszavágás :D

általános iskolás logika könyv átolvasását tudnám ajánlani. attól, hogy nem vagyok szakács, még meg tudom ítélni, hogy vki jól főz-e, te észlény.


„felhúz mikor laikusok ilyen végtelen arroganciával nyilatkoznak.”


engem a meg buta orvosok beképzeltsége húz fel. mérnöki területen dolgozom, és az orvos/védőnő ügyfeleknek a legnehezebb a felfogása, és nekik van jellemzően legnagyobb pofájuk a tanárok mellett (lol). az orvosok és tanárok az a 2 csoport, aki meg van róla győződve, h mindenhez ért, miközben a saját szűk szakterületükön kívül általában teljesen sötétek.

2021. ápr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!