Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a magyar...

Mi a véleményetek a magyar orvosokról?

Figyelt kérdés

2014. aug. 31. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig mindig maximálisan meg voltam elégedve, maximális ellátást kaptam mindenhol, mindegyik dokimtól.
2014. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából leképezi a társadalmat. Egy részük lelkiismeretesen dolgozik, sőt a belét kidolgozza a borzasztó körülmények és az alacsony társadalmi megbecsültség ellenére, a másik részük pedig tojik az egészre, ledolgozza az X órát telibe tojva. Utóbbiból lesz több, mert a szívvel-lélekkel dolgozót 40 évesen elviszi egy szívinfarktus, stroke, vagy valamelyik külföldi fejvadász.
2014. aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem eddig csak jó tapasztalataim vannak, bármilyen rendelésre kellett mennem, ott mindig szakszerűen elláttak, voltam olyan rendelésen is, ahol vagy százan várakoztunk, a doki megállás nélkül hajtott és mégis türelmesen és kedvesen bánt velem, alaposan megvizsgált és megfelelő kezelést és magyarázatot kaptam a bajommal kapcsolatosan.
2014. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csak rossz tapasztalataim vannak. A legtöbbje nem jó orvos és csak a pénz érdekli.
2014. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

nekem is szinte csak rossz tapasztalataim vannak.


1, borzalmas a hozzáállásuk, eleve beképzelten jönnek ki az orvosiról, elég megnézni, milyen stílusban irkálnak itt is a orvostanhallgatók


2, a képzésükkel is sok gond van. több évtizedes mítoszokat tanítanak nekik. arra biztatják őket, h csak a tüneteket nyomják el a protokoll szerint.

képtelen arra, h az egész embert nézzék, mindenkit "szétszednek" testrészekre, szervekre. pontosan ebből adódik, h a szerteágazó tüneteket produkáló ritkább zavarokat egyáltalán nem ismerek fel


3, meg kéne tanítani nekik, h vegyék komolyan a beteget, ugyanis szinte minden olyan embert, akinek vmi ritkább betegsége van, automatikusan pszichológushoz akarják küldeni


4, sokat dolgoznak, kevés a fizetés, ettől még frusztráltabbak és türelmetlenebbek lesznek

2014. dec. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!