Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt budapesti INTJ-k...

Vannak itt budapesti INTJ-k akik szeretnek részegen filozofálni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 16. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ember részegen elveszíti a racionális és logikus gondolkodás képességét, ami az INTJ típus egyik legfőbb eszköze. Innentől kezdve az, hogy a részegen filozofáló személy INTJ-e, vagy nem, teljesen irreleváns. Üdv: egy INTJ
2014. nov. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na de akkor ugy mondom spiccesen filozofálni nekem ilyen állapotban tök jó ötleteim szoktak támadni
2014. nov. 17. 00:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát, ötletben sosincs hiány... :)
2014. nov. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem erre a legtöbb I-T-s alkalmas.
2014. nov. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy van ilyen hülyeség. Ki mondta, hogy ez vagy? Szerintem csak sokat pofázol, ha részeg vagy, és azt hiszed, nagy dolgokat mondasz.
2014. nov. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves 12:43-as en tudom magamrol hogy az vagyok az INTJ-k jellemzese nagyreszben illik ram vagyis sokminden passzol ja es ha te idepofatlankodtal a kerdesemhez csak azert hogy ezt kommenteld raadasul ugy h. nem is ismersz hát igy csak sajnalni tudlak hogy epp abban a pillanatban nem volt jobb dolgod
2014. nov. 17. 14:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Öndiagnózis, az jó. Én is azt hittem sokáig, hogy introvertált vagyok, annyi pszichológia és önismeret könyvet olvastam, hogy nem igaz. És szentül hittem, hogy introvertált vagyok. Utáltam is mindig a nagypofájú extrovertáltakat, akik nem értik, milyen az, ha egyedül akarsz lenni.


Aztán a pszichológusomnak is előadtam ezt, aki csak ráncolta a homlokát, és azt mondta, hogy extrovertált vagyok, csak egy-két trauma miatt nem tudtam megélni ezt a részemet. Az, hogy illik rád egy leírás - nos, ez a horoszkópra is igaz.

2014. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Részegen én nem filozofálok, hanem hányok.

Viszont betépve nagyon jól működik a bennem rejlő filozófus.

2014. nov. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A felhasználó ***** válasza:

"az INTJ-k jellemzese nagyreszben illik ram"


Ez nem így megy. Töltsd ki a tesztet, és akkor majd kiderül hogy az vagy-e.

2014. nov. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Persze. Akkor oldódik fel picit az ember, így az alkoholos közléskényszer hatására szeretné kinyilatkoztatni a véleményét bizonyos dolgokról, amiken sokat gondolkodott, és INTJ lévén az a belátása, hogy jók a meglátásai, és érvelésével bárkit meg tud győzni, és pillanatok alatt romba dönti a világképük. :)
2014. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!