Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak a viselked...

Hogyan változtassak a viselkedésemen? Komolyan kérdezem, ez már sürgős.

Figyelt kérdés
Egy ideje eléggé megváltoztam, és ez egyre rosszabb lesz. Eléggé flegma a stílusom, mindig megmondom az igazságot mindenkinek, már többen is elmondták, hogy változtatnom kéne a stílusomon,mert hogy nagyon bunkó vagyok... beszólogatok másoknak, amin sok mindenki röhög, meg igen, ez sok mindenkinek bejön, meg sok barátom is van, de valaki viszont utál. Meg olyan embereknek nem is szólok be, csak nagyritkán, akik sértődősek... meg órákon sokat szórakozok, idegesítem a tanárt stb... azt is mondták már, hogy jobb lenne csendben maradnom. Én próbáltam változtatni a viselkedésemen, de egszerűen nem megy. Próbálok csöndben lenni, de egyszerűen nem megy. És tudom, hogy ezen saját magmnak kén változtatnom, de egyszerűen nem tudok, Nem kérek sértő kommenteket, aki ezt annyira viccesnek talĺaja, olvassa el, és röhögjön magában egy jót... Pedig amúgy egy intelligens ember vagyok, ezt nem nagyképűségből mondom, tényleg így van, többen is elmondták ezt is. Nem foglalkozok senkivel, által´ban leszarom, mait mondanak, csak magammal. Mit tegyek? hogyan változtassak magamon? (és most tudom azt is, hogy sok mindenki egy idiótának fog tartani, hogy ezt nem mások tudják megmondani, hanem csakis én.. de nem tudoooom!) :(((
2014. nov. 24. 21:03
 1/8 Razorclaw ***** válasza:
Háttt. nőj fel...
2014. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hipnoterápia. Ez is tök komoly.
2014. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Van egy kis bibi a történetben, vagy inkább jó nagy.


Azt mondod hogy leszarod amit mondanak és csak magaddal foglalkozol.


Akkor minek akarsz megváltozni ha úgysem érdekel mit mondanak rólad ?


Az a baj hogy nagyon is érdekel. Pontosan ezért akarsz megváltozni.


De minek akarsz megváltozni ? Ilyen vagy és kész.


Én is ezt csinálom csak durvábban. Dudálok az autóban és kiszállok verekedni. Beszólok mindenkinek aki körülöttem dohányzik és elküldöm őket a faszba.

Ha oda megyek egy csajhoz hogy felszedjem és van pasija akkor megmondom neki hogy hagyd ott én jobb vagyok.


Valaki szótlan muja, valaki meg nagypofájú gátlástalan.

Isten szereti a változatosságot.


Az egyetlen baj hogy képtelen vagy elfogadni hogy ilyen vagy. Inkább magadra erőszakolnál valami mást.

Ez baromság.

2014. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Razorclaw ***** válasza:
Utolsó te nagyon ügyes vagy, akkor.
2014. nov. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez is elgondolkodtató... de nem tudom, mit kéne csinálnom...
2014. nov. 24. 21:49
 6/8 A kérdező kommentje:
meg az a baj, hogy ezt fiúknál általában jobban elfogadják, mint lányoknál... pl nálam :´(
2014. nov. 24. 21:52
 7/8 anonim ***** válasza:

na végre egy tökös csaj


most kéne csak igazán felfelé görbüljön a szád


én konkrétan oda vagyok a vagány csajokért


a legtöbb csaj töketlen és teljesen ki van borulva attól amit művelek, én meg utálom ha nyávognak mellettem


örülj neki hogy ilyen vagy


más csajok otthon sírnak egyedül mert nem tudnak barátokat szerezni neked meg van egy csomó

szerinted a barátaid örülnének ha máról holnapra csöndben ülnél mint egy szófogadó kisgyerek ?


nem hiszem, biztos azt hinnék beteg vagy


szóval te csak ünnepelj hogy ilyen jó fej vagy, és még őszinte is vagy és bele mondod a képébe mindenkinek a frankót

2014. nov. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válszt KirályRobi :) Amúgy hány éves vagy?
2014. nov. 24. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!