Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Idegroncs vagyok, sokat...

Idegroncs vagyok, sokat hisztizek, hogy változtassak az undorító viselkedésemen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy senki számára nem vonzó ez a fajta viselkedés, és csak hátráltatom, idegesítem az embereket.. Nagyon szeretnék változtatni, de éles helyzetben nem sikerül uralkodni magamon. Pl. sokszor besértődöm, ha nem foglalkoznak velem, vagy hisztizek, ha a boltban nem veszi meg anya azt, amit kérek. Sokszor kiabálok, sírok. Borzalmasan viselkedem, változni akarok.

17L


2013. júl. 3. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igazából ha nem tudod magadat rávenni a változásra, akkor senki sem tud. Erre nincs más mód, csak veszel egy nagy levegőt és elhatározod, hogy megváltozol. :)
2013. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát, én tudok bánni a magad fajtával.

Sőt, volt hogy az egyik barátnőm is ilyen volt...

Változni csak segítséggel,aki türelmes, mint én.

2013. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet nagyon el lettél kényeztetve...
2013. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sport, meditáció, agykontroll, tudatos viselkedés, tudatos érzelmi kontroll, és sok szex. Lehet vitaminhiányod van, egyél magnéziumot, bvitamint, szelént, triptofánt tartalmazó ételeket, feküdj le időben, aludd ki magad.


22/N

2013. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3.-as, szerinted egy alkoholista apával mennyire lettem elkényeztetve?
2013. júl. 3. 22:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor próbáld elképzelni magad kívülről milyen gyerekesen viselkedsz, elmegy a kedved tőle, hogy hisztizz...
2013. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=UrGS9EARHRc

Inkább ez hallgasd és Élvezd!

2013. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha jól gondolom önszeretettel, önbizalommal is gondok vannak, fejben erősítsd ezeket is. Kerüld azaokat a helyzeteket amikről tudod, hogy "veszélyesek", azokat az embereket akik irritálnak.

Meditáció tényleg segít! :)

2013. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: így most már más szemszögből látom a dolgot. Amúgy nekem is elég defektes szüleim vannak, szóval annyit tudok még hozzá fűzni, hogy amíg velük laksz, nem igazán van esélyed változni, de legalább is rettentő nehéz lesz.
2013. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok, vagyis voltam.

Nekem egy társ segített, aki tudatosan akart ezen segíteni nekem. Előtte volt egy nagyon szerető, odaadó barátom, de ő nem akart segíteni a változásban, mondván hogy így is szeret... de ez hülyeség. Olyan kell, aki segíteni akar. Ez leginkább kapcsolatban valósulhat meg.

Egyébként tényleg sokat használ a szex, ölelések, tehát ha érzed hogy szeretnek.

Bár ez most neked gondolom annyira nem elérhető, szóval valóban segíthet a sport, egy új hobbi, amiben elmerülhetsz, ilyesmi.

Vagy ez csak szimpla kamaszos viselkedés, és kinövöd. Nekem elmúlt már. :)

22L

2013. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!