Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Min változtassak magamon/visel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min változtassak magamon/viselkedésemen hogy ne legyek ennyire kis szende szűzies?

Figyelt kérdés
Nekem igazából van egy "elképzelt személyiségem" magamnak ami olyan nő aki akit mindenki megnéz , sugárzik belőle a magabiztosság , a férfiak vonzónak találják , kiáll az igazáért , mer ismerkedni stb. Én pedig félek az új emberektől, csak egy megszokott társaságban vagyok majdnem olyan mint az elképzelésem. Min változtassak hogy idegenek előtt is merjek bátrabb lenni?
2013. aug. 26. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

*kis szende szűzies?


A legnagyobb ribik.

2013. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a kis szende szűzies lányokat szeretem :)
2013. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kapcsolataimban sem jutottam el a szexig , Lehet hogy azért mert nem fogadom el magam? 17/L
2013. aug. 26. 21:03
 4/7 anonim ***** válasza:

szűzies vagy meg túlzott önbizalmad is van, ez nembejövő

Add a buta nőt és pucsics!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nézz magadba, gondolkodj el, hogy mi az, amivel nem vagy elégedett magadban. Gondold át, hogy ezek közül mi az, amin tudsz változtatni, és mi az, amin nem - ezeket fogadd el, és szeresd meg magadban.

Ahhoz, hogy magabiztosabb legyél, el kell fogadnod magad - ne szállj el magadtól, de tudd és ismerd az értékeidet.

Ez az alapja annak, amit szeretnél. Az pedig, hogy még nem volt szexuális kapcsolatod, egyáltalán nem gond - majd kialakul :)

2013. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig az nem feltétlenül baj.
2013. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak fiúk, akiknek nagyon is bejönnek a szende szűzies lányok, akik olyan elérhetetlennek és érintetlennek tűnnek.
2013. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!