Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vétettem, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vétettem, miért nem szeret senki? Tényleg ennyire értéktelen vagyok?

Figyelt kérdés
Világ életemben sanyarú volt a sorsom,mindig megaláztak bántottak. Nem tudom már,hogy ki vagyok valójában az amit a többiek mondanak vagy csak a kedvességem használják ki. Mindig csúfoltak az iskolában de sikerült találnom egy fiút kínkeservesen akiről azt hittem szeret. Lett egy minimális önbizalmam és ki mertem menni az utcára. A gimiben is azt hittem lettek barátaim,de most hogy leérettségiztünk mind szrik rám. A barátom itthagyott mondja,hogy hagyjam békén,utál,gyűlöl,ronda vagyok,unalmas,buta nincs egy agysejtem sem. Pedig neki minden szavát elhiszem. Nincs senki,akiben megbízok már teljesen depressziós vagyok :( Nem bírom ezt,miért történik ez velem? Kérlek ne küldjetek privátot,farkas képeket mert még ha jó szándék is vezérel se hinném most el. 19/L
2014. nov. 13. 00:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

1. Nem csak te jártál így.

2. Ha nem akarsz már fiatalon depressziós lenni, akkor próbálj rátalálni önmagadra, ki vagy, ne mások véleménye szerint, hanem igazán.

3. Tanulj meg egyedül is boldog lenni, élvezni az életet.

Aztán már tudni fogod, hol a helyed a világban, és nem leszel egyedül.

2014. nov. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Figyelj a butákkal nem goromba általában az ember inkább közömbös vagy nem szívesen beszél velük...Azért hogy így bánjanak veled ahhoz tenni kell már ne is haragudj... De ha véletlen nincs igazam és minden ok nélkül elhordanak mindennek aminek semmi alapja akkor szíves elnézésed kérem.

Ha meg érdekel egy jó tanács örül hogy pofonokat kapsz....nem kell folyton másokra támaszkodni megerősödsz idővel... ismerd meg magad és jöjj rá hogy mit basztál el...aztán legközelebb teszel ellene...

2014. nov. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
remélem kamu.
2014. nov. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Értéktelen ember nincs,te sem vagy az. Csak nem a megfelelő emberek vesznek körül. Te is tehetsz azért,hogy ez megváltozzon,hiszen van akiket nem válogathatsz meg(rokonok,osztálytárs stb) másokat viszont igen. Keress új barátokat más közegből. Ismerkedj
2014. nov. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nyilván nekem is vannak durva hibáim de bárhogy viselkedem/ismerkedek ezt kapom annyira rossz :( Nagyon nincs kedvem holnap felkelni,feleslegesnek érzek minden életben töltött percet olyan rossz ez így ..
2014. nov. 13. 00:33
 6/18 anonim ***** válasza:

"Azért hogy így bánjanak veled ahhoz tenni kell már ne is haragudj"


Sajnos nem.Rengeteg szemét ember van.

2014. nov. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a való világban. Te csak akkor vagy fontos, ha valamit akarnak tőled, vagy meg kell csinálnod valamit, egyébként szart sem érsz. Biztosan jó voltál arra, hogy lemásolják a házidat, stb, de mint ember, nem vagy fontos senkinek sem. Nyáron, míg nem volt egyetem, érdekes módon le sem szartak. Bezzeg, amióta elkezdődött, mindenkinek eszébe jutok, ha kell valami.
2014. nov. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Mindannyian tudjuk hogy ezt a könnyfakasztó szöveget csak azért írtad le mert még több farkat tartalmazó képet szeretnél kapni.
2014. nov. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Így van :D
2014. nov. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
utolsó kettő :D hülyék vagytok,komolyan nagyon el vagyok keseredve ,eléggé mélyponton vagyok de bánom is én.. jöhetnek a farkak :(
2014. nov. 13. 00:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!