Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom kezelni az érzelmeim...

Nem tudom kezelni az érzelmeim, mit tegyek? ( Durva a helyzet)

Figyelt kérdés
Semmilyen érzelmemet nem tudom kezelni,ha megnyerném a lottó ötöst szerintem meghalnék örömömben. Ha mérges vagyok ha szomorú nagyon intenzíven élem meg és nem tudom kontrolállni magamat. Pl ideges vagyok akkor csapkodok. Azt hittem hogy egyszerűen depis vagyok hogy mindig szomorkodok,de most hogy jó dolog történt rájöttem nem erről van szó. Annyira örültem pedig kis apróság hogy az nem igaz. Kb ki kellett mennem a munkahelyemeről levegőzni most is úgy nyomja a mellkasom ez a boldogság elég ijesztő. Remélem érti valaki miről dumálok :DD Valaki mondja meg mi van velem!
2014. nov. 25. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Te olyan típus vagy aki teljes mértékben, és őszintén kimutatja az érzéseit, akár pozitív, akár negatív kimutatod teljes mértékben, ami jó is mert a boldogságot nem kell szégyellni, mert sokan szeretik a boldog embereket, az mások arcára is mosolyt csal. A bánat meg a düh megint más, ezeket persze célszerű magunkban tartani és nyugodt helyen levezetni a stresszt, abból a szempontból mindenképp jó hogy nem tartod vissza hosszú ideig mert az komoly gondokkal járhat már, ilyen téren próbáld addig kibírni ameddig nyugodt helyre nem érsz és kitombolhatod magad.


De az mindenképp jó ha így kimutatod bármi is történik veled. Én olyan típus vagyok aki nem mindig mutatja ki azonnal ha örül valaminek, a bánatomat, bajomat, kifejezetten leplezem, álarcot húzok, de volt olyan idő amikor annyira besokalltam a rossz dolgokból hogy spontán rámjött és akkor egész nap agresszív voltam, sőt olyan is volt amikor spontán elsírtam magam és akkor kijött belőlem hirtelen. pedig nem vagyok egy sírós fajta de akkor nagyon le voltam törve de utána olyan szinten megkönnyebbültem hogy szinte már boldog voltam.

2014. nov. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, pedig ez egyértelmű depresszió, vágná rá egy szakképzett pszichomókus... Még egyet is értenék vele, ha hinnék a sarlatánokban :D Egyszerű a szituáció, elégedetlen vagy a jelenlegi életeddel, környezeteddel. Változtatnál, de anyagi korlátok miatt nem tudsz. Ezért hát a szélsőséges érzelmi reakciók és ezért vagy képtelen kontrollálni azokat. Megvan benned az erő a változtatásra de nem tudsz mit kezdeni, mert ott a nagy kérdés, miből?... Nálam is volt ilyen időszak, bár én elintéztem egy 40 kg-os asztalt kapásból, eltört a piszok. Találkozott a fallal és nem lett lamour belőle :D A tárgyakon le lehet vezetni a feszültséget, de nem oldja meg az alapproblémát, változtatnod kell. Az írásod alapján elsőre azt mondanám 18-20 év között lehetsz, szóval nyugi, ráérsz. :) Szép lassan kezdj el keresgélni, merre érdemes elindulni és hogyan.

Persze csak akkor, ha igazam van, ha nincs akkor vedd úgy, hogy nem írtam semmit. :))

2014. nov. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vashianyod van????
2014. nov. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!