Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a francot műveltem?!

Mi a francot műveltem?!

Figyelt kérdés

Hazafelé egy fiú megszólított a buszon, csúnya, undorító volt de beszélgettem vele aztán véletlenül kikotyogtam hogy mikor jövök haza holnap és mondta hogy majd figyel hátha össze futunk.. Én viszont ezt nem akarom... És ezt a párbeszédet egy ismerősöm is hallotta aki majd mindenkinek valami ferde sztorit fog kikotyogni...

Szerintetek mit tegyek? Annyira bánt a dolog...



2014. dec. 4. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Neee, mostmar mindig 1 oraval kesobbi busszal kell majd hazamenned! De akkor is ot fog o varni, igy lehet csak a 2 oraval kesobbivel tudsz hazamenni. Ezt jol megcsinaltad -.-
2014. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az nem is zavar mert majd mondom neki hogy hagyjon békén csak az ismerőseim ne fecsegjenek róla. :/
2014. dec. 4. 17:12
 3/11 anonim ***** válasza:
De miért? Szegény fiú azt hiszi bejön neked. Minek beszélgettél vele? Miért nem mondtad, hogy van pasid és akkor máris elmegy.
2014. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mert fáradt voltam és azt sem tudtam mi van, csak úgy dumáltam.

De ha valaki elkezd dumálni arról hogy én pasikkal flörtölgettem stb... Akkor mit hozzak fel mentségként?

2014. dec. 4. 17:17
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért érdekel, hogy mit mond más? Mondjanak amit akarnak. Ha meg jönnek azzal, hogy flörtölgetsz, megmondod, hogy beszélgettél egy idegennel útközben, mert unatkoztál.

Nem kell ezt túlbonyolítani.

2014. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó, de ez a csaj nagyon pletykás.. És hallotta azt is hogy majd a fiú vár engem. A csajra néztem és forgattam a szemem. A csaj meg nevetett és csak annyit mondott hogy na mi van? ... Szerintetek fog pletykálni valamit.
2014. dec. 4. 17:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne félj ettől a lánytól! Nem kell neki megfelelned, egyszerüen csak kedved volt beszélgetni... :)
2014. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
undorítoak az emberek
2014. dec. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És miért is érdekli a farkasokat, hogy a bárányok mit hisznek róluk?
2014. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2014. dec. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!