Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya nyüszög és az ajtót...

A kutya nyüszög és az ajtót bámulja, mióta a férjem elment itthonról. Mikor én megyek el, miért nem csinálja?

Figyelt kérdés

Mikor hazajövünk, akkor sokkal jobban örül nekem mindig. Én foglalkozok vele többet, én etetem sétáltatom stb.

Ezeknek jelentenek valamit? Mi az oka?


2014. jan. 25. 23:58
 1/6 anonim válasza:
0%
Valószínűleg a férjed bántalmazza az állatot.
2014. jan. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt miből gondolod? :O Neki is örül mikor hazajön csak nekem sokkal jobban. Nem is fél tőle.... Na meg ha bántaná, akkor nem hiszem, hogy sírna utána.
2014. jan. 26. 00:04
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Vsz.rangsorban a fėrjed előtted van.Ez nem azon múlik,hogy ki foglalkozik vele többet,hanem azon,hogy hogyan.
2014. jan. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akik után sír a kuty, az van előrébb a rangsorban?
2014. jan. 26. 00:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg úgy gondolja, hogy a férjed nem tudja megállni nélküle a helyét a világban, meg kell védenie őt. Pont, hogy alatta van a rangsorban a férjed, esetleg ő a vezér (mármint a kutya).
2014. jan. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

első :DD

szerintem meg ez sokmindentől függ. ha idősebb a kutya, akkor lehet, hogy tényleg védelmezni akarja. ha még kölyök, akkor viszont előfordulhat, hogy jobban ragaszkodik hozzá. szerintem ez alapján még nem lehet diagnózist felállítani.

2014. jan. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!