Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel kellemetlen...

Szerintetek ezzel kellemetlen helyzetbe tudnám hozni?

Figyelt kérdés
Van egy jó pár olyan osztálytársam, akiket már ovi óta ismerek, de már nem vagyok velük túl jóban... azonban van közöttük egy lány, akivel én úgy éreztem, hogy megmaradt a jó kapcsolatom; suliba együtt szoktunk bemenni és azért szoktunk beszélgetni, és ő mindig kedves volt velem, a többi ilyen régóta ismert osztálytársamtól eltérően.... Viszont, ő valószínűleg ezt máshogy látja... mert tegnap volt a 18. szülinapi bulija, ahová engem nem hívott meg. És ez elég rosszul esett nekem, mert én tényleg azt hittem, hogy igaz, nem vagyunk egymás legjobb barátai, de azért jóban vagyunk. És arra gondoltam, hogy hétfőn, mikor megyünk iskolába rákérdezek, hogy "hogy sikerült a szülinapi bulid?". Szerintetek ettől rosszul vagy legalább kínosan érezné magát?
2014. dec. 13. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem hívott meg, annak nyilván oka volt.

Gondolom tisztában van vele, hogy tudsz arról a "buliról"

Ergo számolt vele, hogy kérdést teszel fel neki ezzel kapocslatban, akkor pedig "köszi, jó volt" válasszal el is intézi.


Vagy te gondolod úgy, hogy annyira jó barátok/ismerősök maradtatok, ellenben vele, hiszen nem hívott meg, ha pedig eltérő a gondolkodása, akkor a legkevésbé sem fogja érdekelni.

2014. dec. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos rosszul esett, hogy nem hívott meg a születésnapjára. De az is lehet, hogy te túlértékelted a kapcsolatot. Nem kell kérdezősködnöd, nem sorolt abba a társaságba, akiket meghívott. Próbáld kicsit kívülálló szemmel nézni az ismeretségeteket, lehet, hogy nem kell erőltetned tovább mélyíteni, ez nem barátság a leírtak szerint.
2014. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem izgatná. De adok egy tippet: az emberek nem gondolatolvasók. Nyögd ki neki mi van ès majd megèrti. Vagy kiröhög ès lekoptat, ez a kockázat megvan.
2014. dec. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valak inem tajparasz tveled és beszélgettek, nem vagy a barátja. Ebből a történetből elég világosan kiderült, hogy amúgy tojik rád, ergó az se sűrűn fogja érdekelni, hogy nem hívott meg, csak nem akarta a szemedbe mondani.
2014. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!