Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki egyedül neveli a gyermekét...

Aki egyedül neveli a gyermekét, mennyi bevétele/kiadása van havonta?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 15:38
 1/2 anonim válasza:

Nekem a legjobb barátnőm két gyereket nevel egyedül.

Rengeteget dolgozik napszámban de még így is van h a kiadása több mint a bevétel főleg mivel az apuka nem hajlandó gyerektartást fizetni...de szerencsére nem az a pénzszórós tipus szóval betudja osztani azt ami van

2014. nov. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Több a bevételem, mint a kiadásom.

Bankszektorban dolgozom, Budapesten élünk az ovis kisfiammal ketten.

Jól keresek, van normális prémiumom és cafeteriám is.

A gyermektartás nem sok, 15 eFt, nem is rendszeres mindig, így arra talált pénzként tekintek.

A kiadások nagyjából:

- rezsi: 50 eFt (egy energiatakarékos, jól szigetelő, speciális fűtési technológiás párlakásos társasház tetőterében élünk)

- tankolás kb. 20-30 eFt

- biztosítások havi kb. 10 eFt

- ovi díja: 80-90 eFt

- egyéb programok: pl bábszínház, mozgás bérlet nekem, magánorvosi vizsgálat, játszóház, heti 1* drámafoglalkozás a kisfiamnak kb. 30 eFt

- gyógyszerek, vitaminok nekünk (én állandóan szedek gyógyszert) kb. 10-15 eFt

- megtakarítások (többféle: a megtakarítási szla, egészségpénztár, nyugdíjelőtakarékosság, egyebek) kb. 100-150 eFt

- étkezés, háztartási bevásárlások kb. 50-80 eFt

A többi egyéb.

2014. nov. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!