Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy elkeserít,...

Normális, hogy elkeserít, hogy nem egyedül karácsonyozunk?

Figyelt kérdés
A férjem lánya meghívta az amerikai barátnőjét ide hozzánk karácsonyra.majdnem két hétig lesz itt, az ünnepek alatt.Én nem ismerem, és őszintén szólva nagyon elkeseredtem, hogy egy számomra vadidegennel kell tölteni az ünnepeket.Persze, nem mondtam semmit, jöhet, meg minden, de akkor is, rossz érzés.Ne értsetek félre, nem az a baj, hogy jön, hanem h pont ilyenkor ilyen hosszú időre.De lehet, hogy csak én fújom fel, a fene tudja.Mondanátok valami biztatót?:-(
2014. dec. 8. 13:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%
Talan mivel te leszel az egyeduli aki senkit nem ismer, kepzeld azt hogy forditva tortent, teged (csak teged egy embert) hivtak meg hozzajuk es te leszel naluk 2 hetig kepzeletben :)
2014. dec. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%
"A férjem lánya" Ezzel mindent el mondtál magadról. Szegény leány!
2014. dec. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha ezt az ünnepet egy másik családdal, másik országban akarja tölteni a lány, akkor biztos megvan rá a nyomós oka- ergo te ezzel jót cselekszel, a karácsony nevében, meg az emberség nevében, és meglesz az éves jó cselekedeted. Elég biztató volt? :)
2014. dec. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Igen, a férjem lánya, ez sértésnek számít? miért mit kellett volna mondanom?Nagyon szeretem, meg minden, de nem az én lányom.Ezzel mi a baj?


Harmadik, igen, ez nekem is eszembe jutott :-)

2014. dec. 8. 14:02
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Egyedül úgysem lennétek, mert gondolom, a férjed lánya egyébként is veletek lenne.

Fogd fel úgy, hogy így neked is kényelmesebb lesz, mert a két lány elszórakoztatja egymást, nektek meg több időtök lesz a férjeddel egymásra.

Vagy fogd fel úgy, hogy ez volt az idei karácsonyi jó cselekedeteket, hogy befogadjátok a lányt, és nem kell egyedül lennie az ünnepek alatt.

2014. dec. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
ma 14:00-es: mi bajod azzal, hogy a férje lányáról beszél a kérdezö? Egyértelmü, hogy a kérdezö nem az anya, hanem a lány apjának a felesége.
2014. dec. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

"Persze, nem mondtam semmit, jöhet, meg minden, de akkor is, rossz érzés."


Jól értelek? Megkérdeztek előtte, hogy jöhet-e és te nem mondtál semmit, csak kb. bólintva beleegyeztél? Hát akkor nincs gond! Nem a te vendéged, hanem a férjed lányáé, neki kell gondoskodnia arról, hogy a vendég jól érezze magát. Vagy tévedek?

2014. dec. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem baj, hogy félsz az újtól. Gondolom a karácsony nálatok is meghitt ünnep, ami a családról szól, és minden évben feltölt titeket érzelmileg. Attól félsz, hogy az ismeretlen lány elvesz ebből a dologból. Nem fog, ne aggódj:) Ő csak egyetlen lány, aki valamiért szívesebben tölti nálatok az ünnepeket, mint otthon. Kicsit más lesz a hangulat, de attól lehet minden ugyanolyan szép, mint mindig. Nem tudom, hányan vagytok a családban, de sok ember között fel sem fog tűnni a jelenléte, ha pedig kicsi a család, még plusz színt is tud hozni az ünnepbe. Pl társasjátékozni vagy kártyázni élvezetesebb 4 embernek, mint háromnak.:)
2014. dec. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, hogy nem fogom azt mondani, hogy nem jöhet, ha ők szeretnék, hogy itt legyen.Csak hirtelen furcsa volt, hogy a családon kívül még valaki más is itt lesz, akit én nem is ismerek.Még sosem volt ilyen karácsonyom.De majd megpróbálom a lehető legjobbat kihozni a helyzetből.Az is lehet, hogy tök jó lesz :-)
2014. dec. 8. 14:08
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Én sem örülnék, ha egy számomra teljesen idegen személy jönne hozzánk karácsonykor vendégségbe.
2014. dec. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!