Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki koplalt? /...

Van itt olyan aki koplalt? / vagy hánytatta magát? /

Figyelt kérdés

3-4 alatt eredményes lett?

NEM KÉREK KIOKTATÓ VÁLASZOKAT! Tudom, mi merre hány méter és tisztában vagyok azzal, hogy káros. De nem érdekel, a kérdésre válaszoljon olyan, aki koplalt és/ vagy hánytatta magát? megértéseket köszönöm -.-



2015. jan. 14. 20:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
26%
Heló én egy éve okádok minden nap, anyáméknak már le kellett cserélni a vécékagylót mert össze vissza sz@rráhánytam hogy elporladt a f@.szba, meg már zárták előlem a wct, odáig fajultam hogy egyszer az egész lakást feldúltam a wc kulcs miatt, hogy tudjak hányni, de ekkor egy dizájnerdrog hatása alatt áltam és a végén kalapáccsal probáltam betörni az ajtót majd végül szétvertem a kilincset, apám ököllel arcon vert és kidobott az utcára, de hatásos volt mert azóta csak alkoholt fogyasztok, enni minimálisat, azt is kihányom, 175 cm vagyok és 40 kb, gondolkodtam modellkedésen de már nem lehet mert már 19 éves vagyok és alkoholista. Szar az életem de igy még mindig jobb mintha vagy 10 kilóval több lennék és egy dagadt disznó.
2015. jan. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
# 11 - +10kg-mal sem lennél dagadt disznó, sőt, még az is sovány a te magasságodhoz.
2015. jan. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!