Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan aki koplalt, és nem...

Van olyan aki koplalt, és nem hízott vissza?

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem nincs mert akkor belassul az emésztése lefogy boldog majd elkezd egy kicsit többet enni és máris hízik mint a disznó mert a szervezete azt hiszi éhezik így amire nincs szüksége zsír formájában elraktározza.


Az egédzséges az ,hogy reggel ébredés után 1,5órán belül eszel bármit! Majd ebédre megint annyit ameddig nem érzed ,hogy elég volt.. Vacsira meg gyümölcs..

Kerűld a cukrot és a kenyeret ,ha lehet és mozogj!!

Én az elején 30másodperc kocogás után fulladtam. Ma 5perc után kezdem gyorsabban venni a levegőt és lazán kocogok 30 percet.

130ról100ra fogytam:)

2013. jan. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nyáron csináltam ezt 2 hétig. Volt, hogy egy nap csak 1 kiflit ettem, vagy egy joghurtot. Le is fogytam 5 kilót, de vissza is jött. Szóval nem ajánlom. Inkább szoktasd rá a szervezeted a rendszerességhez! :)

Én például a reggelit sosem hagyom ki, ha nem is vagyok éhes, akkor is eszem. Ebédnél nem zabálom teli magam, csak annyit eszem, amennyi jólesik. Ha édesség után vágyom inkább megiszok egy bögre zöld teát, amibe keverek egy pici mézet. Ezek mellett pedig minden este intenzíven gyalogolok egy bő órát. Most tartok -2kilónál és csak 1,5 hete csinálom. :)

2013. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én fogytam koplalással 8 kilót és "csak" 3 jött vissza.. Végülis az a 3 nem olyan sok ahhoz képest hogy mindenki azt állítja hogy a duplája megy vissza.. Nem mindegy hogy 16 kg vagy 3 kg
2013. jan. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!