Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki koplalt már 1 hétig? Mennyit fogytatok?

Figyelt kérdés
nem vagyok kíváncsi a kioktató válaszokra,tisztában vagyok vele,kockázataival és,hogy ez a legegészségtelenebb dolog,amit tehet az ember. bár megfordult a fejemben,úgysem koplalnék,egyrészt mert,ahogyan ismerem magamat a kitartásommal baj lenne és jelenleg semmilyen érzelmi válságban nem vagyok,másrészt benne vagyok már egy két hónapja tartó,eddig sikeres fogyókúrában. csak érdekelne,hogy van-e aki fogyott koplalástól.
2012. aug. 21. 01:01
1 2
 1/17 anonim válasza:
2 napig koplaltam 1 kilót fogytam.
2012. aug. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
5 nap alatt -4 kg, félév múlva a pszichiátrián voltam anorexiával. Nem éri meg, hidd el, amikor megérzed az éhségérzet kielégítő ízét, lehetetlen leállni..
2012. aug. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kovetkezo kerdes: mennyit hiztatok vissza?
2012. aug. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
1 hónap 10kg. 2 év alatt jött vissza 10-12 kg.
2012. aug. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

gyomorinfluenza 5 napig.

gyakorlatilag csak inni tudtam,és nem mozogtam,csak begörcsölve feküdtem.

1 kiló ment le így.

2012. aug. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Egy hét, 4 kiló. De nem szándékosan csináltam, csak hihetetlenül bele voltam zúgva valakibe, és amiért folyton rá gondoltam, elfelejtettem enni :/ van ilyen...
2012. aug. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

Én idén tavasszal három hétig léböjtöltem.


Hozzáteszem gyakorlott vagyok már benne, már nem az első volt. De a léböjtnek és az egyéb koplalásnak nem a fogyás a célja, és nem kimondottan a legjobb módszer ezzel fogyózni. Bár egy sikeres fogyókúrához fontos a méregtelenítés, tehát lehetne ezzel kezdeni.

De a megkezdése előtt meg kell tartani a legalább egy hetes felkészítő napokat, és lénapok után is a legalább egy, de lehetőség szerint két-három hetes felépítő napokat. Ezek fontosak, enélkül nem lehet csinálni.

Természetesen munka mellett ezt nem lehet csinálni, de az egy hetes még simán kibírható úgy.


Az összes lénap úgy néz ki, hogy friss zöldség- vagy gyümölcslé kerül az asztalra napi négy, esetleg öt alkalommal. Ezen kívül rengeteg tisztító tea, illetve sok-sok víz. A béltisztítás sem maradhat el, hát a módszer, ki mit választ...

És még egyéb dolgok, amik segítik a méregtelenítést...

Nekem a böjt legjobb napjai a 7.-10.-ig tart, addigra átesek a kezdeti nehézségeken, és hihetetlen, de olyan sok energiám lesz addigra, hogy más nem is gondolná, hogy egy hete tart már a koplalás. A harmadik hét viszont már nehezebb sokkal.


Amúgy az első héten lement öt kiló, a három hét alatt összesen nyolc, de ebből a zsírveszteség nem sok lehet. Leginkább a belek kiürülése miatt mutat kedvezőbbet a mérleg. Iyenkor izomból is megy le valamennyi.

Az a pár kiló zsír hamar visszajön egy ilyen koplalás után.


Tehát ha egy hétig csinálod, a mérleg szerint fog lemenni látványosan, de nem kimondottan zsírból. Gondolom te meg onnan szeretnél. Ha a fogyás a legfőbb célod, akkor keress más megoldást, mert ez tényleg nem arra való.

2012. aug. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
csak gratulálni tudok! a koplalástól elsorvadsz,nem lefogysz,és utána vissza fogod szedni a háromszorosát. megéri? ha neked meg,akkor hajrá,hogy ennyire nincs eszed.
2012. aug. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2 hétig koplaltam, 8 kiló ment le. Nem fogyni akartam, a párom készített ki. Addig egyébként nem volt gond az alakommal, azóta viszont folyamatosan súlyproblémáim vannak :(
2012. aug. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

NEm koplalni kell, tisztitani! Ezeket vidaman is lehet vegezni,

zoldseg, gyumolcsnapot tartani, viznapot, amikor csak ezeket fogyasztod, mellette pedig gyogyteat vagy vizet fogyasztasz, tokeletesen fogyaszt, s nem artalmas, egeszseges!

2012. aug. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!