Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Barátnöm koplalt most meg nem...

Barátnöm koplalt most meg nem tud hízni. Miért?

Figyelt kérdés
nyár elején kezdett koplalni.
2011. szept. 29. 19:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
14 éves
2011. szept. 29. 19:47
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért koplal valaki 14 évesen?? egyáltalán miért koplal bárki is?
2011. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés...amugy énse tudom miért csinálta, sajnos csak most taliztam vele mert egész nyáron nem Magyarországon tartózkodtam.
2011. szept. 29. 19:51
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tudom hogy miért van, de mondd meg neki, ha koplal, majd hízókúrázik teljesen elzsírosodik.
2011. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
mindennek meglesz a bojtje... az is lehet hogy csak honapok mulva.
2011. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is koplaltam, anorexiából jövök ki, már fél éve csomót eszek, majdnem 3x annyit, de még nem híztam. Nem tudom, miért van.


Ja, és ha sportol, nem fog elzsírosodni.

2011. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
utolsó és ugyan annyi a kilód? tehát stagnál?
2011. szept. 29. 20:15
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

mert fiatal(ok vagytok), lövése(tek) sincs a táplálkozásról, és igazán kis tudásbázissal bír(tok).


mind fogyás, mind súlytartás és még a tömegnövelés is precíz étrend kérdése. minden hanyagság vagy nem számított testsúly változáshoz vezet hosszú távon, vagy zsírosodáshoz, vagy csak egyéb egészségügyi problémákhoz. nem kell magyaráznom amit írtam, de érdekesség képpen keress statisztikákat táplálkozáshoz köthető betegségek alakulásáról a magyar lakosság körében.. ha sikerül találnod, az alá fogja támasztani azt, hogy nem tudtok megfelelően enni, és emiatt.. nos, a meghaltok már kicsit erős, de az, hogy betegek lesztek/vagytok az teljesen igaz.


tehát esetleg barátnődnek meg kéne tanulnia táplálkozni.

2011. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
húúú most nem nagyon értem...:/ most akkor miért nem hizik?
2011. szept. 29. 21:31
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert a testtömeg növeléséhez sokat kell enni. ezen felül tényleg sokat kell enni, és mindenkinek más a "sok".
2011. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!