Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 22 év körüliek, hol tartotok...

22 év körüliek, hol tartotok most az életben? Suliba jártok még, vagy már befejeztétek, dolgoztok?

Figyelt kérdés

Albérlet? Vagy saját lakás?

Kivel élsz?

Mit tudsz felmutatni.


Kíváncsi vagyok, ki hogyan áll, mert én is ebben a korban vagyok.

(Dolgozom, albérletben élek párommal)


2015. jan. 21. 12:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Legyen egy ellenpélda is:

Lediplomáztam (nyelvvizsgák, jogsi, saját robogó régóta van). Tavaly suli mellett albérletben laktam, most munkát keresek, szüleimmel élek. Boldog párkapcsolatban vagyok.

2015. jan. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Múlt hónapban fejeztem be az iskolát, a szüleimmel élek, jelenleg munkát keresek. L/22
2015. jan. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
100%

Hmm, meglepődtem a válaszokon kicsit, de sebaj nézzük a sajátom.


Kollégium, egyedül (illetve másik 3 emberrel)

Egyetemre járok, mellette időszakosan dolgozom, és van egy OKJ-s szakmám.


Nyelvvizsgára készülök.

22/F

2015. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Otthon lakom, munka+egyetem. Gyűjtögetek a külön költözésre,ami pár hónap múlva fog sikerülni.
2015. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 manó1235 ***** válasza:
100%
Szüleimmel élek, munkát keresek jelenleg. Van egy szakmám és érettségim. 21/L
2015. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

A párom anyjának házában élünk anyósjelölt nélkül(van neki màsik lakása).

Van egy közös autónk,egy kistestű kutyusunk,dolgozunk mindketten.

Most kezdem a jogsit.

Van egy okj-m,jelentkeztem tavaly az egyetemre,de nem indult a szakom.

Saját lakás szeretnék,a páromnak van egy ingatlanrésze az előző házasságából,így a lakás csak az én nevemen lenne.Erre gyűjtö ajd ha lemegy a jogsi.

Decemberben lettem 23.

2015. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Munkanélküli vagyok, a szüleimmel élek, nemrég elkezdtem egy tanfolyamot, és célom ezzel a szakmával elhelyezkedni.

24/L

2015. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Érettségim van meg egy szakmám, amiben nem érzem úgy hogy megfelelő szaktudásom van hogy elhelyezkedjek. (meg nem is szeretem) A szüleimmel élek van 250e Ft spórolt pénzem, munkanélküli vagyok, ennyi. Gyakorlatilag sehol sem tartok.
2015. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Van egy érettségim és most lesz meg a szakmám,utána levelezőn vagy estin szeretnék tanulni. Szerencsére a páromnak hála lesz olyan munkám ami mellett továbbra is tudok tanulni, egyenlőre itthon élek.

21L

2015. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Már 30 vagyok, de leírom, hogy hol tartottam 22 évesen, azaz 2007 januárjában:

Harmadéves főiskolás voltam nappalin, de a kezdetén nem találtam semmilyen diákmunkát, itt Szabolcsban akkor egy-két diákszövetkezet volt csak, azok is csak 12 órás éjszakai műszakot tudtak adni, ami csak a csókosoknak járt... Így a főiskola kezdetén felvettem a diákhitelt, de csak 4 félévre.

Közben elköltöztem otthonról a páromhoz, aki az örökölt (szülei korán meghaltak) lakásában lakott egyedül.

Sikerült nagyon jól tanulni, meg voltam demostráns is (szövegszerkesztés és táblázatkezelés tantárgyból) így harmadévesen az ösztöndíjakból, szociális juttatásokból összejött egy minimálbér.

2007 nyarán kezdtem el főállásban dolgozni (nevetségesen kevés pénzért...) a megyei kórházban, és mellette továbbra is nappalin fejeztem be a fősulit.

Sajnos nem sikerül azóta sem dolgoznom a szakmámban, nem túl családbarát szakma, azóta megházasodtam (24 évesen) szültem egy gyereket (25 évesen) és azóta egy-két alkalmi munkát kivéve nem nagyon sikerült normálisan dolgoznom munkahelyen...

Ha újra 22 éves lennék... mindent másként csinálnék... :(

2015. jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!