Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 22 év körüliek, hol tartotok...

22 év körüliek, hol tartotok most az életben? Suliba jártok még, vagy már befejeztétek, dolgoztok?

Figyelt kérdés

Albérlet? Vagy saját lakás?

Kivel élsz?

Mit tudsz felmutatni.


Kíváncsi vagyok, ki hogyan áll, mert én is ebben a korban vagyok.

(Dolgozom, albérletben élek párommal)


2015. jan. 21. 12:18
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Hamarosan befejezem az egyetemet Magyarországon (én felvidéki magyar vagyok és oda mentem suliba, mert anyanyelven akartam tanulni és rühellem a szlovák nyelvet) Most viszont gondban vagyok, mivel Magyarország gazdasága egy kalap sz.r lett és már ez a kis pöttöm ország is jobban áll jelenleg, az egészségügyben is több a fizetés, szóval most folyékonyan meg kell tanulnom szlovákul. Szeretnék itthon munkát kapni, ha lehetséges. Ha nem jön össze akkor vagy Magyarországon próbálok majd szerencsét vagy párommal kimegyünk Ausztriába egy két évre pénzt gyűjteni. Még itthon lakom, van nyelvvizsgám és 4 év alatt mindig volt ösztöndíjam, szóval erre büszke vagyok mondhatni. Nem dolgozom, mivel a tanulás mellett nem tudok, jogsim van. 3 nyelven beszélek. Terveim a jövőre nézve: elkezdeni egy 4. nyelvet (német) és később a japánt is (csak az animék miatt:D) Szeretnék egy szakmámhoz kapcsolódó tanfolyamot elvégezni pl műtősnő vagy CRA képzés.
2015. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nagyapámnál élek, Budapest közelében, ahol fősulira járok nappali tagozaton mesterszakra. (Alapdiploma egy éve megvan.) Két nyelvvizsga, jogsi megvannak. Kocsi viszont nincs, de sajnálnám is rá a pénzt ha lenne is. Dolgoztam egy keveset az egyik bankban, jelenleg nem melózok - suli mellett nem tudok teljes munkaidőst vállalni, részmunkaidős meg nincs normális. (Valójában azok is teljes munkaidősek.) Szóval egyelőre a családon élősködök.. Családot alapítani nem fogok, fél éve pedig van egy társam.

(23 vagyok)

2015. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Fineline válasza:

- Egy éve saját lakás, részben örökségnek köszönhetően, részben spórolt pénzből.

- Nyelvvizsgák: pipa.

- Josi: pipa

- Diplomám júniusban lesz.

- Magántanári fizuból élek.

- Barátommal 3 éve vagyunk együtt.

2015. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Itthon élek apámmal, most fogok végezni okj-n utána szeretnék elmenni dolgozni vagy lehet jelentkezem fősulira.

Van egy érettségim, 2 okj-s szakmám.

Barátom sincs de majd idővel lesz :)

23/L

2015. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!